Pärnu: aardejaht muuseumis ja põgenemine vanglast

1 päevane reis

Ülevaade:

× Pärnu muuseumi külastus
× Aardejaht Pärnu muuseumis
× 2-tunnine põgenemisprogramm Pärnu vanglas
× Vaba aeg või ette tellitud lõuna Pärnu linnas
× Kaasahaarav viktoriin

 

Reisikirjeldus: 

 

Sellel ühepäevasel reisil Pärnusse tutvume Pärnu muuseumi püsinäitusega ja kinnistame kuuldut põneva aardejahiga ning osaleme adrenaliinirohkel põgenemisprogrammil Pärnu vanglas.

 

Alustame oma päeva kooli eest kogunemisega bussi, misjärel ootab meid lõbus sõit Pärnu linna. Esimeseks külastuseks on meil Pärnu muuseum, mis on Baltikumi üks moodsamaid ajaloomuuseume. Vaatame giidi juhendamisel üle sealse püsinäituse “11000 aastat ajalugu- Elamusi vanast ajast”, mis viib meid põnevale ajarännakule läbi kiviaja, keskaegsete kaubateede, barokkaja kindluslinna kuni nostalgilise nõukogude perioodini. Peale näitusega tutvumist ootab meid sealsamas ees vahva aardejaht.

 

Pärast ajalooga tutvumist läheme lahutame oma meelt Pärnu vanglas, mis suleti aastal 2007. Ehitis ehitati kõigepealt hullumajaks, kuid hiljem on see olnud ka vanadekodu. Meid ootab ees tõeline põgenemistubade meistriklass:  põgenemine vanglast koos eriefektide, näitlejate ja põnevate stsenaariumitega. See äärmiselt põnev programm on üheltpoolt mänguline ja adrenaliinirohke, kuid teisalt paneb grupp proovile oma koostööoskused ja saab uusi teadmisi vanglaelu kohta üldiselt. Kolmetunnise programmi asemel on võimalik broneerida ühetunniste Nõukogude teemaliste põgenemistubade külastus vanas pommivarjendi hoones.

 

Tagasisõidul viib meie reisisaatja läbi viktoriini, et premeerida neid, kes kõige tublimalt kuulasid!

 

Kahe külastuse vahele on võimalik broneerida ühine lõunasöök või vaba aeg Pärnu linnas.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!