Palamuse jõulud Paunvere koolis

1 päevane reis

Ülevaade:

× Pühade-eelne koolitund Paunveres

× Jõulumeene meisterdamine ja piparkookide kaunistamine

× Õnnetina valamine lõkke ääres

× Vahvad unustatud jõulumängud ja traditsioonid klassikaaslastega

× Programm toimub 6.-8., 11.-15. ja 18.-19. detsembril 2023

× Sellel populaarsel programmil on kohtade arv piiratud, soovitatav kiire broneerimine!

 

Reisikirjeldus:

 

Palamusel Oskar Lutsu Kihelkonnamuuseumis on jõulud kiire askelduste aeg – vaheajast lahutab veel vaid pidulik jõulupühaeelne koolitund; meisterdamist ootavad kingid kodustele; klassikaaslastega tuleb piparkooke kokku lüüa ja õnnetina valada.

 

Uuenenud muuseumis jagub tegevusi mitmeks tunniks: avatud on erinevad õpitoad ja tegevused “Kevade” tuntud tegelaste juhendamisel. Jõulupühaeelses koolitunnis õpime vanaaja jõululaulu ning jagame tunnistusi; köstri õunaaidas tutvume vanade tuttavate ja avastamata jõulukommete ja traditsioonidega; Teele õpitoas meisterdame jõuluehteid; koolimaja teisel korrusel kaunistame ja sööme piparkooke. Lõkke ääres naudime talveromantikat, muljetame päevast ja valame õnnetina.

 

Jõulumeeleolu jätkub tagasisõidul bussis, mil reisisaatja viib grupi vahel läbi kaasahaarava jõuluteemalise viktoriini, mille tulemusena tunnustame Õpilasreiside suurimaid jõulufänne.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!