Päev isadega - põgenemine vanglast ja Papa Jannseni koolitund

1 päevane reis

Ülevaade:

× Põgenemisprogramm Pärnu vanglast (3 h)
× Papa Jannseni koolitund Koidula muuseumis
× Võimalik ette tellida lõunasöök
× Pärnu lühitutvustus
× Kaasahaarav viktoriin

 

Reisikirjeldus: 

 

Isadepäeva teemaline seikluslik klassiekskursioon viib õpilased ja nende isad suvepealinna Pärnusse, kus meid ootab ees põnev põgenemisprogramm Pärnu vanglas ja Papa Jannseni koolitund Koidula muuseumis. Tule lihvi koostööoskusi oma isaga ja veeda kvaliteetaeg üheskoos klassikaaslaste ja nende isadega!

 

Päev algab kogunemisega bussi kooli eest, misjärel suundume Pärnu linnas asuvasse endisesse vanglahoonesse, kus on meile broneeritud tõeline põgenemistubade meistriklass: kolme tunni pikkune põgenemine vanglast koos eriefektide, näitlejate ja põnevate stsenaariumitega. See äärmiselt põnev programm on üheltpoolt mänguline ja adrenaliinirohke, kuid teisalt paneb grupp proovile oma koostööoskused ja saab uusi teadmisi vanglaelu kohta üldiselt.

 

Päeva teiseks osaks on Koidula muuseum, kus saame osa Papa Jannseni koolitunnist, rännates tagasi XIX sajandi keskpaika. Koos oma isadega saate kogeda Papa Jannseni õppemeetodeid, kus lugemisoskus saadi kahe või kolme talvega ning lisaks õpiti kirjutamist ja arvutamist. Isaga saate võrrelda, kellel tuleb paremini välja tuši ja sulega kirjutamine, rehkendamisülesannete lahendamine ja ettelugemine.

 

 

Võimalik on ette broneerida lõunasöök või veeta vaba aeg Pärnu linnas iseseisvaks lõunatamiseks.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!