Päev isadega - eriüksuse programm Politseimuuseumis ja fotojaht Rakveres

1 päevane reis

Ülevaade:

× Eesti Politseimuuseumi külastus
× Eriüksuse programm
× Hariv fotojaht Rakveres
× Võimalik ette tellida lõunasöök
× Kaasahaarav viktoriin

 

Reisikirjeldus: 

 

Just isadele ja nende lastele mõeldud koostööoskuseid arendav reisiprogramm viib seltskonna Rakverre, kus külastame Eesti Politseimuuseumit ja viime läbi õpetliku orienteerumislaadse fotojahi Rakvere linnas.

 

Päev algab kogunemisega kooli eest, misjärel sõidame Rakverre Eesti Politseimuuseumisse. Läbi praktiliste tegevuste asetame ennast uurija rolli ning peamaja äärmiselt põneva väljapanekuga tutvudes on võimalik katsetada turvavöö stendi, mõõta reaktsioonikiirust, proovida väsimusprille, osaleda massirahutustes, koostada fotorobotit, tuvastada valeraha ja tutvuda spiooniseadmetega.

 

Külastuse teises osas lahendame isadega koostöös eriolukorda, kus kõigil on võimalik eriüksuslaseks kehastudes tiimina koos isaga kahjutuks teha kaksteist pahalast kasutades politsei relvade koopiaid. Aeg on limiteeritud – ainult koostöö ning omavahelise suhtluse oskus kriisiolukorras viib sihile.

 

Päeva teises pooles  saame osa harivast fotojahist Rakvere kesklinnas, mis viib orienteerujad läbi linna olulisemate vaatamisväärsuste. Et olla kiireim meeskond, tuleb osata lugeda kaarti, olla operatiivne ja hoida silmad lahti, et õige objekti juures punkte toov pilt teha. Fotojahi jooksul näeme muuhulgas Rakvere teatrit, linnust, galeriid, linna uhkust Tarva kuju ja palju muud.

 

Võimalik on ette broneerida lõunasöök Rakvere linnas või planeerida reisikavasse vaba aeg iseseisvaks lõunatamiseks.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!