Paeluv Põltsamaa: loss, seikluspark ja fotojaht

1 päevane reis

Ülevaade:

× Bussireis

× Põltsamaa kuningalinn: lossipark, roosisaar ja sillad

× Seikluslik fotojaht

× Põltsamaa lossi ekskursiooniprogramm

× Põltsamaa seikluspark

× Viktoriin reisipäeva lõpus

× Programm on sobilik igas vanuses õpilastele

 

Reisikirjeldus:

 

Uhkest kuningalinnast ja muinasjutulisest lossist Eesti ühe ainulaadsema seikluspargini välja – Põltsamaal on, mida avastada! Ühepäevasel suvereisil saamegi sellest kõigest põnevast üheskoos osa.

 

Reisipäeva alustame hommikul kooli ees bussi kogunemisega ning seejärel võtame suuna Põltsamaale. Meie esimeseks sihtkohaks on suursugune Põltsamaa loss koos oma legendide ja lugudega müstilisest mõisaajast – klassi maitse järgi valitud ekskursiooniprogramm viib meid vastupandamatult kaasakiskuvale ajarännakule!

 

Peale uhkes lossis ringiuudistamist ootab meid ees seikluslik fotojaht, mille abil saame mängulisel moel teha tutvust järgmiste Põltsamaa pärlitega nagu Kuningalinn, imekaunis roosisaar, kärestikuline Põltsamaa jõgi ja 19 maalilist silda.

 

Päev kulmineerub aga tõelise maiuspalaga, kui sõidame Põltsamaa seiklusparki, mis ainulaadsena Eestis laiub lausa 9-meetri kõrgusel! Kõrgustes kiikumist, vee kohal vuhisemist ja läbi õhu liuglemist jagub siin tundideks ning närvikõdi jätkub ka neile õpilastele, kes seiklusparkidega juba sinapeal on. Kuus rada, 90 erinevat seikluslikku takistusmängu ning trossilaskumine üle Kamari järve – seda lihtsalt peab ise kogema!

 

Seejärel asume koduteele ning tagasisõidul viib meie reisisaatja läbi meeleoluka viktoriini päeval kuuldu-nähtu kohta. Seikluslik suvereis lõpeb õhtupoolikul kooli juures.

 

Soovi korral on võimalik ette tellida ühine lõunasöök või pidada piknikku.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!

    Uus!