Paasiku kelgukoerte mõisa jõulumaa

1 päevane reis

Ülevaade:

 

× Bussireis Paasikule kelgukoerte mõisa
× Koertemõisa külastus ja ringkäik jõuluvana juhendamisel
× Kelgukoerte, alpakade ja ponidega tutvumine
× Jõuluvana jututund kelgukoertest ja alpakadest
× Teekohvik romantilises kelgutares (supp, pirukas, tee ja piparkoogid)
× Jõuluviktoriin
× Programmi on võimalik tellida 1.-30. detsember 2022
× Piiratud arv kohti esimestele broneerijatele

Reisikirjeldus:

 

Tallinnast vaid 35 km kaugusel asuvas Paasiku koertemõisas saab kogeda tõeliselt maagilist jõuluidülli koos kelgukoerte, alpakade ja poniga. Paasiku koertemõis on koduks kolmekümne kuuele Siberi huskyle, kahele alpakale ning ühele armsale ponile, kelle kõigiga tutvuda saame.

 

Jõulureis klassile algab hommikul kooli eest, kus võtame suuna Paasiku poole. Paasiku koertemõisa jõudes kohtume toreda jõulumehega, kelle juhendamisel saame tutvuda imearmsate huskyde, alpakade ja poniga. Saame kuulda kõike põnevat ja huvitavat kelgukoerte ja alpakade kohta. Peale uute teadmiste saamist ootab gruppi kelgutares soe supp, piruka, tee ja piparkookidega, et mõnusalt keha kinnitada ning soe naha vahele saada.

 

Jõulumeeleolu jätkub tagasisõidul bussis, mil reisisaatja viib grupi vahel läbi kaasahaarava jõuluteemalise viktoriini, mille tulemusena tunnustame Õpilasreiside suurimaid jõulufänne.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!