Paasiku kelgukoerte mõisa jõulumaa

1 päevane reis

Ülevaade:

× Bussireis Paasikule kelgukoerte mõisa
× Jägala joa külastus
× Koertemõisa külastus ja ringkäik giidiga
× Kelgukoerte, alpakade ja ponidega tutvumine
× Põnevad lood loomade kohta
× Soovi korral koertega grupipilt
× Soe jõuluhõnguline peomaja koos fotonurgaga
× Teekohvik romantilises kelgutares
× Valik 1: Külla tuleb jõuluvana koos kingikotiga. Kingituseks on huskyteemaline jõulupakk!
× Valik 2: Kosutav kuum supp ja pirukas + jäätisebaar “KUTS&JÄTS”, kus kõik saavad oma maitse järgi jäätist disainida ja sellega maiustada!
× Jõuluviktoriin
× Programmi on võimalik tellida detsembris ja jaanuaris
× Kohtade arv on piiratud ning huvi korral on vajalik kiire registreerimine

Reisikirjeldus:

 

Tallinnast vaid 35 km kaugusel asuvas Paasiku koertemõisas saab kogeda tõeliselt maagilist jõuluidülli koos kelgukoerte, alpakade ja poniga. Paasiku koertemõis on koduks kolmekümne kuuele Siberi huskyle, kahele alpakale ja armsale ponile, kelle kõigiga tutvuda saame.

 

Jõulureis klassile algab hommikul kooli eest, kus võtame suuna Paasiku poole. Paasiku koertemõisa jõudes saame tutvuda imearmsate huskyde, alpakade ja poniga. Soovi korral teeme koertega ka grupipildi. Saame kuulda kõike põnevat ja huvitavat kelgukoerte ja alpakade kohta. Peale uute teadmiste saamist ootab gruppi kelgutares kuum jook, et soe naha vahele saada. Kiikame sisse ka sooja jõuluhõngulisse peomajja, kus ootavad meid põnevad dekoratsioonid ja fotonurk.

 

Lõpetuseks on klassil kaks valikut edasisteks tegemisteks:

Valik 1: Külla tuleb JÕULUVANA koos kingikotiga. Kingituseks on huskyteemaline jõulupakk.

Valik 2: Lisaks kosutavale kuumale supile ja pirukale ootab teid ka jõuluhõnguline JÄÄTISEBAAR “KUTS&JÄTS”, kus kõik saavad oma maitse järgi jäätist disainida ja sellega maiustada!

 

Teel koju käime vaatame ka Jägala juga, mis on kõige laiem looduslik juga Eestis. Jõulumeeleolu jätkub tagasisõidul bussis, mil reisisaatja viib grupi vahel läbi kaasahaarava jõuluteemalise viktoriini, mille tulemusena tunnustame Õpilasreiside suurimaid jõulufänne.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!