Orienteerumine Jussi loodusrajal

1 päevane reis

Ülevaade:

× Hariv matk või orienteerumismäng Jussi loodusrajal

× Iseseisev piknik matka keskel

× Viktoriin nähtu ja õpitu kohta reisi lõpus

 

Reisikirjeldus:

 

Õpilasreiside õppepäeva programm viib meid Aegviidu-Kõrvemaa puhkealale õppima tundma loodust, loomi ja taimi matkates või orienteerudes läbi omapäraste maastike koosluse Jussi loodusrajal.

 

Jussi loodusrada on äärmiselt vaheldusrikka maastiku ja loodusega üles-alla mööda kuue Jussi järvede äärde jäävaid voori kulgev rada, mis oma väga vahelduva pinnamoe ja erinevate metsatüüpidega on ideaalseks Eesti looduse ilu ja mitmekesisuse tutvustajaks. Loodusrajal asub ka Eestis ainulaadne looduskooslus Jussi nõmm, mis on tekkinud Nõukogude Armee tegevusest tingitud korduvate põlengute tagajärjel.

 

Loodusõpetuse õppepäev matkarajal on võimalik kohandada vastavalt klassi vanusele ja huvidele – algklasse harime looduse teemadel kogenud matkajuhi abil lühemal matkarajal, põhikooli ja gümnaasiumi õpilased saavad omandada spetsiifilisemaid teadmisi läbi kaasahaarava rühmades toimuva orienteerumismängu. Matka keskel peatume tunnikeseks lõkkeplatsil, kus noored saavad pidada keha kinnituseks mõnusa pikniku.

 

Palume reisipäringut esitades märkida grupi vanus, et saaksime pakkuda eakohast programmi. Meeleoluka päeva lõpetab viktoriin, aktiivse ja hariva õppepäeva lõpetame kooli ees pärastlõunal.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!