Öö Narva linnuses ja Lontova seikluspark

2 päevane reis

Ülevaade:

 

× Bussireis
× Ontika pankrannik ja Valaste juga
× Kosutav matk
× Narva linn ja jalutuskäik promenaadil
× Narva linnuse külastus ja programm “Öö muuseumis”
× Ööbimine Narva linnuses koos hommikusöögiga
× Lontova seikluspark
× Kaasahaarav viktoriin reisi lõpus
× Võimalik ette tellida söögikorrad
× Suur valik lisategevusi: Eesti Kaevandusmuuseum, Kukruse polaarmõis, Virtuaalreaalsustuuri haridusprogramm “Mina Oru lossis”, Sillamäe muuseum ja püsinäitus “Nõukogudeaegne Sillamäe”, Narva Victoria bastioni kasematid

Reisikirjeldus:

 

Kahepäevasel bussireisil Ida-Virumaale saame nautida nii kaunist loodust, ajaloohõngulist Narva linna ja müstilist Narva linnust kui ka seigelda kõrgustes Lontova seikluspargis. See on suurepärane klassireisi programm üheks koolilõpureisiks, et õpilased saaksid koos põnevalt ja meeldejäävalt aega veeta ja reisi veel terve suvi meenutada.

 

Alustame meeleolukat klassireisi hommikul kogunemisega kooli ees ning seejärel võtame suuna Ida-Virumaale. Esimeseks peatuseks on Ontika pankranniku ja Valaste joa imetlemine. Ontika pankrannik on Eesti kõrgeim pankrannik, paljastades vaatajatele erinevad ajastu kihid. Kõige parem vaade pankrannikule avaneb Valaste joa juurest trepiplatvormilt. Valaste juga on oma üle 30-meetrise veeseinaga Eesti kõrgeim juga. Võtame ette lühikese matka ranniku ääres.

 

Kui kaunis loodus imetletud, suundume ajaloolisesse Narva linna, kus tutvume linnaga ning teeme jalutuskäigu promenaadil. Seejärel läheme Narva linnusesse, kus ootab meid ees põnev ja avastusterohke öö. Ajaloolises atmosfääris saavad õpilased linnuse püsielaniku abil teada, mismoodi linnus on toiminud 700 aastat – erinevatel ajastutel ning erinevates funktsioonides. Teekond viib seiklejad läbi ruumide, kostüümide ja ühiskokkamise unustatud aegadesse ja toob tagasi tänapäeva. Öö möödub oleviku ja mineviku piirimail, kus küljealust soojendab põrandaküte, kuid pea kohal laiub iidne võlvlagi. Seda, mis juhtub öösel vanas linnuses, peab tulema ja ise kogema.

 

Hommikul sööme linnuses üheskoos hommikusööki ning seejärel võtame suuna Lontova seikluspargi poole. Lontova seiklusrajal ootab õpilasi vahva seiklus!

Park koosneb: koostöövõimet arendavast meeskonna alast, koordinatsiooni nõudvast puult-puule rajast, julgust nõudvast kõrgseiklusrajast, kaheosalisest lastealast ja jalutusrajast. Seikluspargi külalised saavad proovile panna tasakaalutunnetuse, osavuse ja julguse.

 

Tagasiteel viib meie lõbus Õpilasreiside reisisaatja läbi vahva viktoriini, mis paneb proovile õpilaste reisi jooksul saadud uued teadmised. Kooli juurde jõuame teise reisipäeva õhtuks.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!