Olustvere mõisa jõulud

1 päevane reis

Ülevaade:

× Bussireis
× Olustvere mõisa jõuluprogramm Viljandimaal
× Loomadega tutvumine
× Leiva küpsetamine
× Mängud päkapikkudega
× Pidulik jõululõuna
× Jõuluviktoriin
× Programmi on võimalik tellida 1.-22. detsembril 2023

 

Reisikirjeldus:

 

Oleme oodatud jõuludest osa saama Olustvere mõisa, kus ootavad meid ees nii mõisa härradele ja prouadele omased luksused kui ka talurahvale kohased toimetused.

 

Alustame oma päeva kooli eest, kust algab meie sõit Viljandimaale Olustverre. Kohe pärast bussisõitu ootab meid ees hoopis põnevam saani- või vankrisõit keset kaunist Olustvere loodust. Saame vaadata ja paitada armsaid loomi ning vaadata ka puuhobuseid. Sellele järgneb ise leiva küpsetamine, mille me endaga koju kaasa saame. Loomulikult ei puudu programmist ka päkapikud, kellega me lõbusalt koos aega veeta ja mängida saame. Kõige tipuks on meile ette valmistatud ühine pidulik jõululõuna. Kui kõhud täis söödud, alustame sõitu tagasi kooli poole.

 

Jõulumeeleolu jätkub tagasisõidul bussis, mil reisisaatja viib grupi vahel läbi kaasahaarava jõuluteemalise viktoriini, mille tulemusena tunnustame Õpilasreiside suurimaid jõulufänne.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!