Narva linnus ja põgenemistoad

1 päevane reis

Ülevaade:

 

× Narva linn ja promenaad
× Narva linnuse ekskursioon
× Giiditeenused linnuses
× Narva põgenemistoad
× Kaasahaarav viktoriin
× Valik lisategevusi: valitud meistriklass või töötuba Narva linnuses, Narva Victoria Bastioni kasemattide külastus, uisutamine Narva Jäähallis, Meelelahutuskeskuse Lazerzone külastus
× Ette tellitud lõunasöök või vaba aeg Narvas

Reisikirjeldus:

 

Ühepäevane klassireis viib grupi tutvuma kahekeelse ja -kultuurse Narvaga. Narvas asub Baltikumi ja Põhjamaade üks võimsamaid kindluseid ja sellega grupp lähemalt tutvust tegema lähebki. Lisaks saavad õpilased lustida üheskoos Narva põgenemistubade kompleksis, kus pannakse proovile nii enda IQ kui ka meeskonnatöö klassikaaslastega.

 

Väljasõit Narva poole algab hommikul kooli eest. Esimeseks sihtkohaks on kaunis ja suursugune Narva linnus, kus ootab meid ees huvitav ekskursioon. Ekskursioonil kuuleme linnusekompleksi tekkimisest ja kujunemisest ning seostest Narva linnaga ja linna eluga. Ühtlasi vaatleme linnuse kasutamist erinevatel perioodidel ja saame teada, millised olid linnuse ja linna suhted sõja ja rahu ajal.

 

Peale linnuse külastust teeme grupiga jalutuskäigu Narva promenaadil ja tutvume Hahni trepiga. Seejärel on grupil võimalus vaba aega nautida Narva linnas või ühiselt lõunat sööma minna.

 

Päeva teises pooles külastame QuestMe Narva põgenemistube. Valikus on neli erinevat põnevat tuba: Missioon 007, Maffia kuld, Alice peeglitagusel maal ja Viirus. Igal toal on oma lugu ja toast välja pääsemiseks on aega vaid üks tund. Seega on ülimalt oluline, et klass erinevaid ülesandeid lahendades meeskonnana töötaks ja üksteist kuulaks.

 

Tagasi kooli juurde jõuame õhtuks.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!