Muinasjutulised jõulud Narva linnuses

1 päevane reis

Ülevaade:

 

× Bussireis

× Narva linnuse jõuluprogramm “Muinasjutulised jõulud linnuses”

× Narva linn ja jalutuskäik promenaadil

× Valaste joa ja Ontika pankranniku külastus

× Jõuluviktoriin

× Programm on saadaval 1. detsember – 8. jaanuar (K, N, R)

× Programm on sobilik 1.-5. klassidele

× Populaarsel programmil on kohtade arv piiratud ning huvi korral on vajalik kiire registreerimine!

 

Reisikirjeldus:

 

Aasta kõige imelisemal ajal on Narva linnus täidetud maagilise õhustiku ja muinasjutuliste lugudega. Talvine linnus avab uksed kõigile, et saaksite koos klassiga saada osa imedest ja koostegemise rõõmust.

 

Alustame reisipäeva kogunemisega kooli eest, misjärel võtame suuna Narva linna poole. Teel teeme peatuse Ontika pankrannikul asuva Valaste joa juures. Ontika pankrannik on Eesti kõrgeim pankrannik, paljastades vaatajatele erinevate ajastu kihid. Kõige parem vaade pankrannikule avaneb Valaste joa juurest trepiplatvormilt. Valaste juga on oma üle 30-meetrise veeseinaga Eesti kõrgeim juga ning on eriti vaatemänguline just talvisel ajal. Võtame ette lühikese matka ranniku ääres.

 

Jõudes Narva, suundume ajaloolisesse Narva Hermanni linnusesse, kus lisaks imetabastele lugudele ootavad meid ees liikumismängud, loomingulised töötoad, nukuteatri etendus ja võluvalt muinasjutuline meeleolu. Võimalik on tellida ette soe lõunasöök Narva linnuse restoranis Rondeel. Soovi korral teeme jalutuskäigu Narva linna jõeäärsel promenaadil või planeerime reisikavasse vaba aja linnas.

 

Jõulumeeleolu jätkub tagasisõidul bussis, mil reisisaatja viib grupi vahel läbi kaasahaarava jõuluteemalise viktoriini, mille tulemusena tunnustame Õpilasreiside suurimaid jõulufänne.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!