Meeltemängud Tartus: virtuaalreaalsus ja V Spa

1 päevane reis

Ülevaade:

× Virtuaalreaalsuse tuur 1913. aasta Tartus
× V Spa külastus
×  Ette tellitud lõunasöök või vaba aeg Tartu kesklinnas
× Kaasahaarav viktoriin reisipäeva lõpus

 

Reisikirjeldus: 

 

Ühepäevasel klassireisil läheme Tartusse, kus toimuvad meiega tõelised meeltemängud: saame rännata sajanditaguses Tartus ja taasluua maailma, mida enam ei ole ning V Spas saame kogeda erinevaid aastaaegu ja reisida Jaapanisse või Türki.

 

Alustame oma päeva kooli eest kogunemisega bussi, misjärel võtame suuna Tartu poole. Kaarsilla juures teeme algust oma põneva ja ajaloolise virtuaalreaalsus tuuriga, kus kogeme ajalugu päriselt ja näeme maailma teisiti. Virtuaalreaalsuse seadmete abil rändame 1913. aasta Tartus. Unikaalseks muudab ajarännaku programmi uudne lähenemine, mille abil tutvustatakse unustatud ehitisi ja hooneid samades paikades, kus need kunagi asusid. Programmi teises osas kinnistame õpitut mängulise orienteerumisega.

 

Päeva teises pooles võtame veest viimast V Spas, kus jagub erinevaid viise lõõgastumiseks mitmeks tunniks. V Spas ootab meid 11 erinevat basseini ja mullivanni, saame mõnuleda sooja veega täidetud Jaapani basseinis ning kõndida läbi Kneippi teraapia külma ja sooja vee jalutusraja. Kindlasti on ka väga huvitavaks ja meeldivaks kogemuseks Hamami ehk Türgi aurusauna külastus. Peale kolme tunnist V Spa nautimist võtame suuna tagasi kooli poole, kuhu jõuame õhtuks. Hariva päeva kinnistumiseks viib meie reisisaatja läbi meeleoluka viktoriini päeva jooksul õpitud teadmiste kohta.

 

Soovi korral saame broneerida kahe külastuse vahele ühise lõunasöögi või anda grupile vaba aega Tartu kesklinnas, et iseseisvalt lõunatada.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!