Magus päev Riias

1 päevane reis

Ülevaade:

× Bussireis

× Läti pealinna Riia külastus

× Ekskursioon vanalinnas kohaliku giidiga

× Laima šokolaadimuuseumi külastus

× Šokolaadi valmistamise õpituba

× Giiditeenused muuseumis

× Vaba aeg Riias

× Reisisaatja igakülgne abi reisi jooksul ja kaasahaarav viktoriin reisi lõpus

× Lisatasu eest: lõunasöök, Cosmos Illusioonide muuseumi külastus

 

Reisikirjeldus: 

 

Baltimaade südames asuv Riia on Läti pealinn ja Baltikumi suurim linn, millest voolab läbi maaliline Daugava jõgi. Riia vanalinn kuulub UNESCO maailmapärandi nimistusse ning võlub kõiki oma kauni arhitektuuri, kitsaste tänavate ja muljetavaldavate väljakutega. Ühepäevasel reisil Riiga tutvumegi kohaliku giidi abiga vanalinnaga ning külastame lätlaste seas palavalt armastatud Laima šokolaadimuuseumit.

 

Alustame reisi kogunemisega kooli juures, misjärel suundume bussi, et võtta ette pikem sõit Lätti. Esmalt suundume Riia vanalinna, et kohtuda kohaliku giidiga, kes tutvustab meile vanalinna lähemalt. Giidi abiga suudame paremini mõista linna ajalugu ja näha tähtsaid vaatamisväärsusi. Kuuleme mitmeid huvitavaid lugusid ja fakte, mis muudavad ekskursiooni veelgi põnevamaks.

 

Pärast põnevate lugude kuulmist ja uute teadmiste saamist saame magusa kogemuse külastades Laima šokolaadimuuseumit. Laima on üks Läti vanimaid ja armastatumaid šokolaadibrände ning nende muuseum pakub võimalust tutvuda šokolaadivalmistamise ajalooga, näha vanu šokolaadivorme ja masinaid ning loomulikult maitsta erinevaid šokolaade. Lisaks võtame osa šokolaadi valmistamise õpitoast, kus õpime ise šokolaadi valmistama ning saame selle hiljem endaga koju kaasa võtta. Laima šokolaad pole mitte ainult maitsev, vaid ka oluline osa Läti kultuuripärandist.

 

Kui suud mõnusalt magusad, siis alustame koduteed. Bussisõidu ajal viib meie reisisaatja läbi lõbusa viktoriini, et kontrollida ja kinnistada päeva jooksul saadud uusi teadmisi. Tagasi kooli juurde jõuame õhtuks.

 

Soovi korral saame päevaplaani lisada ka vaba aega Riia kesklinnas.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust päringuvormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!

    Uus!