Mäespordipäev Valgehobusemäel

1 päevane reis

Ülevaade:

× Valgehobusemäe suusakeskuse külastus ja varustuse rent
× Mäesuusa ja/või lumelaua algõpe
× Sportlikud mängud ja mõõduvõtud
× Võimalik tellida lõunasöök mäekeskuse kohvikust
× Lisategevused: võimalik sõita murdmaad või lustida snowtuubidel

 

Reisikirjeldus: 

 

Lumine klassireis viib meid Valgehobusemäe suusakeskusesse  – Järvamaa metsade rüpes asuvasse looduslikult kaunisse puhkekeskusesse, kus on suurepärased võimalused esimeste laskumiste harjutamiseks suusal ja lumelaual, või lihvida sõiduoskusi sik-sakilistel metsanõlvadel. Valgehobusemäe suusakeskus on küllaltki vähetuntud mäekeskus, kuid ometi on see Tallinnale võrdlemisi lähedal (ca 1 tund bussisõitu) ning omab väga häid tingimusi aktiivse mäespordipäeva veetmiseks.

 

Talvine klassireis algab kogunemisega kooli eest, misjärel võtame bussiga suuna Valgehobusemäe suusakeskusesse Järvamaal. Meid ootab mõnus meeleolu, hooldatud rajad edasijõudnutele ja mugav algõppe nõlv päris algajatele. Kogu grupi varustuse rendime mugavalt otse mäe alt. Võimalik on tellida ühine lõunasöök mäekeskuse kohvikus. Keskuses on olemas ka korralikult hooldatud murdmaarajad läbi Järvamaa metsade ja kuppelmaastiku vahel. Võimalik on snowtuubiga sõita (lisatasu eest).

 

Õpilasreiside pikaajalise mäespordi kogemusega instruktorid aitavad huvilisi tegema esimesi libisemisi lumelaual või mäesuuskadel läbi lõbusate mängude ja klassikaaslaste vaheliste mõõduvõttude.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!

    Uus!