Mäespordipäev Kuutsemäel või Munakal

1 päevane reis

Ülevaade:

× Kuutsemäe või Väike-Munamäe suusakeskuse külastus
× Mäesuusa ja/või lumelaua algõpe
× Sportlikud mängud ja mõõduvõtud
× Võimalik tellida lõunasöök mäekeskuse kohvikust

 

Reisikirjeldus: 

 

Talvine Lõuna-Eesti on meeldejäävaks klassireisiks ideaalne sihtkoht – maaliline kuppelmaastik on mattunud lume alla ja miljöö talvepealinna lähistel muutunud mõne uhke Alpide suusakuurorti sarnaseks. Aktiivne talispordireis Kuutsemäe või Väike-Munamäe mäesuusakeskusesse pakub kõigile midagi, kes hindavad sportlikke tegevusi kaunis looduses.

 

Talvine klassireis algab kogunemisega kooli eest, misjärel võtame bussiga suuna eelnevalt valitud mäekeskusesse Kuutsemäel või Väike-Munamäel. Meid ootab mõnus meeleolu, hooldatud rajad edasijõudnutele ja mugav linttõstukiga rada päris algajatele. Kogu grupi varustuse rendime mugavalt otse mäe alt.

 

Õpilasreiside pikaajalise mäespordi kogemusega instruktorid aitavad huvilisi tegema esimesi libisemisi lumelaual või mäesuuskadel läbi lõbusate mängude ja klassikaaslaste vaheliste mõõduvõttude.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!