Mäespordipäev Kütioru suusakeskuses

1 päevane reis

Ülevaade:

× Kütioru suusakeskuse külastus
× Mäesuusa ja/või lumelaua algõpe
× Sportlikud mängud ja mõõduvõtud
× Lõunasöök keskuse kohvikus
× Mäevarustuse rent
× Võrumaa kooligruppidele erihind!

 

Reisikirjeldus: 

 

Talvine klassireis viib õpilased Võrumaale, Kütioru keskusesse aktiivsele talispordipäevale sõitma lumelaua ja mäesuusaga. Korraliku uuenduskuuri läbi viinud suusakeskus üllatab Eesti kõige pikema laskumisega, 7 erineva rajaga kogupikkusega 2,56 km ja imeilusa vaatega talvisele orule mäekeskuse kohviku avaratest akendest.

 

Klassireis algab kogunemisega kooli eest, misjärel võtame suuna Kütiorgu. Põnevat tegemist tundideks leiavad nii õpilased, kes on juba mäesuusatamise või lumelaua sõiduga tuttavad, kuid ka päris algajad, sest nõlvad varieeruvad mustast siniseni ja kogenud instruktorid viivad läbi algajatele suusa- ja lumelauatunde mäel. Aset leiavad ka lõbusad ühistegevused ja mõõduvõtud klassikaaslaste vahel.

 

Varustuse rendime mugavalt mäekeskusest ning lõunasööki saame nautida kohapealses kohvikus mäenõlval vaatega imeilusale Kütiorule.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele.