Lumepäev talvepealinnas Otepääl

1 päevane reis

Ülevaade:

× Talvepealinn Otepää
× Talispordimuuseumi külastus ja giidiekskursioon
× Giidiga ekskursioon Tehvandi taliradadel
× Tehvandi suusahüppetorni külastus
× Otepää Winterplace lumekeskuse külastus

× Võimalik ette broneerida lõunasöök
× Meeleolukas viktoriin reisipäeva lõpus

 

Reisikirjeldus: 

 

Talvine võlumaa võtab meid vastu talvepealinn Otepääl, kus aktiivseid ja värskendavaid tegevusi klassiga jagub terveks pikaks päevaks. Ühepäevasel klassireisil külastame Tehvandi suusatsentrumi ja lustime Otepää Winterplace lumekeskuses.

 

Päev algab hommikul kooli ees kogunemisega bussi, misjärel võtame suuna Otepääle. Külastame Tehvandil asuvat Talispordimuuseumi, kus saab muuhulgas näha näiteks Kelly Sildaru X-mängudelt koju toodud medaleid ning proovida laskesuusatamise simulaatoril täpsust. Jalutuskäigul Tehvandi talvistel radadel tutvume suusasangarite pargi ja Tehvandi suusa- ja laskestaadioniga ning Otepää MK-etapi radadega. Ronime 34-meetri kõrguse Tehvandi K90 suusahüppemäe vaatetorni, millelt avanevad imelised vaated Lõuna-Eesti lumisele kuppelmaastikule.

 

Päeva teises pooles suundume Otepää Winterplace lumekeskusesse, kus saab lustida snowtuubidel ja kompaktsetel, kergelt manööverdatavatel zipfy kelkudel. Võimalik on kasutada keskuses asuvat uisuväljakut (vajalik kaasa võtta enda uisud). Külastada saab ka iglukino.

 

Reisi jooksul teeme grupist meeleolukaid pilte, mis jätavad lõbusast väljasõidust klassiga mälestused kogu eluks. Soovi korral on võimalik ette broneerida soe lõunasöök või planeerida reisikavasse vaba aeg iseseisvaks lõunatamiseks Otepääl.

 

Reis lõpeb meeleoluka viktoriiniga, mis kinnistab päeva jooksul nähtut ja kuuldut.

 

Otepääl leidub tegevusi ka mitmeks päevaks – huvi korral tutvu lähemalt reisiprogrammiga Talitegevused Otepääl.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele.