Looduse tundmaõppimine Jussi loodusrajal

1 päevane reis

Ülevaade:

× Sobilik lasteaialastele

× Hariv matk Jussi loodusrajal

× Piknik matka keskel

× Viktoriin nähtu ja õpitu kohta reisi lõpus

 

Reisikirjeldus:

 

Lasteaialastele mõeldud programm viib meid Aegviidu-Kõrvemaa puhkealale õppima tundma loodust, loomi ja taimi matkates läbi omapäraste maastike koosluse Jussi loodusrajal.

 

Jussi loodusrada on äärmiselt vaheldusrikka maastiku ja loodusega üles-alla mööda kuue Jussi järvede äärde jäävaid voori kulgev rada, mis oma väga vahelduva pinnamoe ja erinevate metsatüüpidega on ideaalseks Eesti looduse ilu ja mitmekesisuse tutvustajaks. Loodusrajal asub ka Eestis ainulaadne looduskooslus Jussi nõmm, mis on tekkinud Nõukogude Armee tegevusest tingitud korduvate põlengute tagajärjel.

 

Sellel põneval matkarajal läbime lastega paari kilomeetrise ringi, mille jooksul õpime läbi mängu ja erinevate vahvate tegevuste tundma Eestimaa imeilusat loodust ja selles esinevaid taime- ja loomaliike. Matka keskel peatume lõkkeplatsil, kus korraldame lastele mõnusa pikniku.

Õpitu kinnistamiseks viib reisisaatja tagasisõidul läbi lõbusa viktoriini päeva jooksul kuuldu ja nähtu kohta. Aktiivse ja hariva väljasõidu loodusesse lõpetame lasteaia ees pärastlõunal.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele.