Livu veepark Jurmalas

1 päevane reis

Ülevaade:

× Merehõnguline kuurortlinn Jurmala

× Jalutuskäik peatänaval ja mere ääres

× Livu veekeskuse küastus 4 h

× Vaba aeg Jurmalas

× Reisisaatja igakülgne abi reisi jooksul ja kaasahaarav viktoriin reisi lõpus

× Lisatasu eest: lõunasöök, Tarzani seikluspark Jurmalas

 

Reisikirjeldus:

 

Ühepäevane reis Lätti viib meid naaberriigi kuurortlinna Jurmalasse. Jurmala võlub kõiki oma liivaranna ja restoranidest pungil oleva peatänavaga ning uhke veekeskusega. Jurmala on ideaalne sihtkoht, et veeta nii aktiivne kui ka lõõgastav päev välismaal.

 

Hommikul alustame sõitu kooli juurest ning võtame suuna Lätti. Jurmalasse jõudes suundume Livu veekeskusesse, mis on üks suuremaid veekeskuseid Põhja-Euroopas. Veekeskuses on 20 erinevat liumäge, üle 10 basseini, 4 sauna ja mullivannid. Ees ootab 4 tundi saunades lõõgastumist ja vees hullamist.

 

Pärast veemõnude nautimist jalutame mööda Jurmala linna, kus tutvume Jurmala põhiliste vaatamisväärsuste ja peatänavaga ning vaatame üle sealse mereranna. Sellele järgneb õpilaste seas kaua oodatud vaba aeg. Seejärel sõidame tagasi kooli juurde, kuhu jõuame õhtul.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!

    Uus!