Linnareis Soome: Helsingi ja Flamingo SPA

1 päevane reis

Ülevaade:

× Laevasõit Tallinki pardal Soome pealinna Helsingisse

× Bussitransfeer Helsingis

× Flamingo veepargi külastus

× Hariv jalutuskäik Soome pealinnas: Rahvusmuuseum, Finlandiatalo kontserdihall, Hesperia park, Helsingi toomkirik, Helsingi ülikooli peahoone, Senati väljak, linna vanim hoone Sederholmi maja

× Vaba aeg Helsingi kesklinnas või Flamingo ostukeskuses

× Lisatasu eest: söögikorrad laeval või Helsingis

× Reisisaatja igakülgne abi reisi jooksul ja kaasahaarav viktoriin reisi lõpus

 

Reisikirjeldus: 

 

Ühepäevane laevareis Soome viib õpilased Helsingisse, kus lisaks pealinnaga tutvumisele pakub elamusi ja lõõgastust Flamingo veepark ja saunad.

 

Linnareis algab kogunemisega D-terminalis, Tallinna sadamas, kus kohtute meiepoolse reisisaatjaga ning suundute üheskoos laevale. Kahetunnine laevasõit on elamus omaette, sest merel on võimalik poodelda või kohvikus käia, nautida laevatekilt vaadet üle Soome lahe ja puhata mõnusatel puhkealadel.

 

Jõudes Helsingi sadamasse, võtame bussiga suuna Vantaa linnas asuva Flamingo Spa poole, kus saame kolm tundi tõeliselt lõõgastuda: mitmed liumäed, soojad basseinid, mullivann ja klassikaline Soome saun. Siin leiavad endale mõnusaid veetegevusi nii õpilased kui ka õpetajad. Võimalik on planeerida vaba aeg Flamingo ostukeskuses, mis on suurim piirkonnas.

 

Suundume bussiga taas Helsingi poole, kus võtame ette mõnusa tunniajase jalutuskäigu läbi Helsingi kesklinna. Mannerheimintiel jalutades näeme mitmeid olulisi vaatamisväärsusi: Rahvusmuuseumi, Finlandiatalo kontserdihalli, Rahvusooperi maja, Hesperia parki ning saame jalutada Töölö lahe kaldal. Jalutuskäigule järgneb kauaoodatud vaba aeg, kus igaüks saab endale leida sobiliku tegevuse: kes soovib minna sööma, kes šoppama jne. Meeleoluka reisi võtab kokku reisisaatja poolt korraldatud viktoriin.

 

Peale pikka päeva täis linnapeal uudistamist ja veepargis möllamist suundume sadamasse, et sõita laevaga tagasi kodumaale. Grupile on võimalik tellida buffee-hommiku/õhtusöök laevas.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust päringuvormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!

    Uus!