Leedu linnad, Druskininkai veekeskus ja Trakai

3 päevane reis

Ülevaade:

× Vilniuse paeluv arhitektuur ja vaatamisväärsused
× Majutus koos hommikusöögiga
× Maaliline Trakai saarelinnus
× Baltimaade suurim veekeskus Druskininkai Aquapark
× Silmipimestavalt kaunis noortelinn Kaunas

 

 

Reisikirjeldus: 

 

Kolmepäevane reis viib meid Leedu pealinna Vilniusesse, Galve järvesaarele ehitatud Trakai linnusesse, Druskininkai veekeskusesse ja Kaunasesse. Sellel ühtaegu harival, kuid ka väga lõbusal reisil saame tutvuda Vilniuse linna ajaloo ja vaatamisväärsustega, viia end ajas tagasi Trakai saarelinnuses, mõnuleda Druskininkai veekeskuses ning tutvuda Kaunase linnaga.

 

Alustame oma sõitu esimese päeva varahommikul kooli juurest ning oma esimese pikema peatuse teeme lõunasöögi ajal Lätis. Pärast seda jätkame oma sõitu Vilniusesse majutuspaika, kuhu jõuame esimese päeva õhtuks. Kui oleme end majutuspaika sisse seadnud lähme tutvume Vilniuse linna ja vaatamisväärsustega, millele järgneb vabaaeg.

 

Teist päeva alustame hommikusöögiga majutuspaigas, misjärel suundume Trakaisse, kus tutvume Leedu iidse pealinna Trakai linnusega, mis oli oluline sõjaline ja poliitiline keskus Leedus ja millest sai alguse Leedu ajalugu. Ühtlasi on see ka ainus linnus Ida-Euroopas, mis on ehitatud saarele.

 

Pärast põnevat ja harivat linnusetuuri ootab meid ees Leedu suurim veekeskus, kus saame basseinides hullata 9-meetriste palmide all, laskuda torudest ja kärestikust ning lõõgastuda kümnetes erinevates saunades. Pärast väsitavat veekeskuse külastust võtame suuna Kaunasesse, kus veedame oma teise öö.

 

Kolmandal ja meie viimasel reisipäeval sööme hommikul kõhud täis ja asume Kaunase linna avastama, mis on oma 300 000 elanikuga Leedus suuruselt teine linn. Kaunast kutsutakse ka noorte inimeste linnaks, sest seal elab 35 000 õpilast, mis on suurim õpilaste arv võrreldes teiste Leedu linnadega. Tutvume vanalinna ja sealse gooti stiilis oleva arhitektuuriga. Pärast linnaekskursiooni alustame sõitu kodu poole ning teeme pikema peatuse Lätis, et süüa ja jalgu sirutada. Kooli juurde tagasi jõuame hilisõhtuks.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele.