Läti: Jurmala ja Riia

2 päevane reis

Ülevaade:

× Merehõnguline kuurortlinn Jurmala
× Livu veepark
× Majutuskoht Jurmala kesklinnas
× Riia linnaekskursioon
× Lisatasu eest: Riia loomaaia külastus

 

 

Reisikirjeldus: 

 

Kahepäevane Läti reis viib meid Baltimaade ühte parimasse kuurortlinna Jurmalasse. Tallinnast kõigest 4,5 h kaugusel asuv Jurmala võlub kõiki oma 33 km pikkuse katkematu liivaranna ja restoranidest pungil oleva peatänavaga. Jurmala on populaarne puhkuse ja vaheaja veetmise paik Lätis.

 

Esimese päeva hommikul alustame sõitu kooli juurest ning võtame suuna Lätti. Jurmalasse jõudes seame end sisse majutuspaigas ning pärast kosutavat lõunat suundume Livu veekeskusesse, kus ootab meid 4 h saunades lõõgastumist ja vees hullamist. Õhtul jalutame mööda Jurmala linna, kus tutvume Jurmala põhiliste vaatamisväärsuste ja peatänavaga ning vaatame üle sealse mereranna, kus sooja ilma korral ka supelda saab. Sellele järgneb õpilaste seas kaua oodatud vaba aeg.

 

Teisel päeval sööme hommikusööki majutuskohas, misjärel sõidame Riia poole. Riias tutvume vanalinna ja sealsete kaunite hoonete ja vaatamisväärsustega. Soovi korral on ka võimalus külastada Riia loomaaeda, kus on üle 400 erineva loomaliigi. Seejärel võtame suuna tagasi Eesti poole, sõidame tagasi kooli juurde, kuhu jõuame õhtul.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!