Laternamatk rabas

1 päevane reis

Ülevaade:

× Bussireis

× Viru või Pääsküla raba

× Laternamatk kogenud giidiga

× Soe tee

× Kaasahaaravad mängud

× Matkaviktoriin

× Võimalik tellida toitlustus

× Väljasõit päeva teises pooles

× Alates 8. klassist pakume ka õpetlikku koonduslaagri teemalist laternamatka Kloogal

 

Reisikirjeldus:

Õpilasi ootab ees pärastlõunane reisi sügisesse Viru või Pääsküla rabasse, mille teeb eriti eriliseks õdus laternavalgus, mis saadab gruppi kogu matka vältel. Vanaaegsed õlilaternad tagavad mõnusa ajastutruu tunde ning lisavad salapära ja valgusilu meie niigi kaunisse loodusesse, kus lisaks silmailule ja aktiivsele matkale saavad õpilased ka palju uusi teadmisi.

 

Alustame reisi kogunemisega kooli juures, misjärel viib meid buss grupi poolt varem välja valitud rabasse – Pääsküla või Viru rabasse. Mõlemas rabas kestab laternamatk 2 tundi ning läbitakse ligikaudu 6 kilomeetrit. Mängulises vormis harivat matka viib läbi kogenud lastegiid, kes tutvustab õpilastele loodust põneval viisil, kasutades selleks mängulisi ja lapsi kaasavaid tegevusi.

 

Matka keskel teeme peatuse, et juua sooja taimeteed ning teha üks kosutav paus. Võimalik on tee kõrvale tellida igale osalejale pirukas ja magusaks ampsuks komme või hoopis ise endale meelepärast pikniku jaoks kaasa võtta.

 

Matka lõpus teeb matkajuht grupile lõbusa viktoriini, et testida, mis õpilastele laternamatkast ja uutest teadmistest täpsemalt meelde jäi ning pärast seda suundume bussiga tagasi kooli juurde.

 

Alates 8. klassist sobivad õpilastele ka pikemad ajalooga seotud laternamatkad – näiteks sünge, ent õpetlik Klooga koonduslaagri teemaline laternamatk või hoopis ühtaegu salapärane, põnev kui ka hirmutav ja mõtlemapanev laternamatk Murru vanglas.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!

    Uus!