Kirjanduse õppepäev Tartus

1 päevane reis

Ülevaade:

× Eesti Kirjandusmuuseum

× Eesti Rahva Muuseum

× Ettetellitud lõunasöök või vaba aeg Tartu kesklinnas

× Võimalik külastada ka Tagurpidi Maja

× Viktoriin nähtu ja õpitu kohta reisi lõpus

 

Reisikirjeldus:

 

Kaasahaarava kirjandustunni veedame klassiruumi asemel Tartus, kus külastame Eesti Kirjandusmuuseumit ja Eesti Rahva Muuseumit.

 

Päev algab kooli eest bussisõiduga Tartusse, kus tutvume giidi abil Kirjandusmuuseumiga, mille hallata on olulised kultuuriloo ja rahvaluule teaduslikud arhiivid ning eesti rahvustrükise ja vanaraamatu kogud. Eesti kirjandusloo põgus ülevaade riigi teaduslikus mäluasutuses aitab õpilastel paremini mõista selle olulise hoone ja kirjanduse tähtsust Eestile.

 

Õppereisi teises pooles külastame värsket Eesti Rahva Muuseumi, mis kogenud muuseumigiidi juhendamisel küllab meid üle teadmistega ja kinnistab neid oskuslikult interaktiivsete eksponaatide abil.

 

Lisaks on huvi korral võimalik programmi planeerida lõunasöök või tunnine vaba aeg Tartu kesklinnas ning Tartu Tagurpidi Maja külastus.

 

Õpitu kinnistamiseks viib reisisaatja tagasisõidul läbi viktoriini päeva jooksul kuuldu ja nähtu kohta. Aktiivse ja hariva õppepäeva lõpetame kooli ees õhtupoolikul.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!