Lõbus päev Kilplaste teemapargis ja Kaljusalu talus

1 päevane reis

Ülevaade:

× Bussireis

× Kilplaste teemapark

× 2-tunnine humoorikas elamusretk kilplastega

× Kaljusalu talu

× Giiditeenus Kaljusalu talus

× Soovi korral võimalik tellida meisterdamise õpituba Kilplaste teemapargis

× Võimalik ette tellida lõunasöök

 

Reisikirjeldus:

 

Ühepäevasel klassireisil sõidame Järvamaale Kilplaste teemaparki ja Kaljusalu tallu. Kilplaste teemapargis tutvustatakse grupile lähemalt naljanditegelasi kilplaseid, kes on tuntud ebaotstarbeka tegevuse ja oma narritempude poolest ning Kaljusalu hobitalus saab grupp näha nii eksootilisi kui ka koduloomi.

 

Päev algab kogunemisega kooli eest, misjärel suundume Kilplaste teemaparki, mille atraktsioonid on seotud kilplaste muistenditega, mida tunti juba 400 aastat tagasi Saksamaal. Eesti rahvakirjanik F.R.Kreutzwald tõlkis kilplaste lood eesti keelde ja pani nad elama Järvamaale. Külas seikleme kilplasest giidi saatel, kes tutvustab absurdihuumoril põhinevat teemaparki ja tegevusi. Toimuvad mängud ja võistlused, tantsud ja laulud ning näeme ka lühietendust ning kilplaste leiutisi.

 

Võimalik on tellida meisterdamise õpituba Kilplaste teemapargis, kus on võimalik võtta osa näiteks portselani maalimise töötoast, erikujuliste värviliste glütseriinseepide või ürdiseepide valmistamise töötoast või hoopis küünlaaluse kaunistamise töötoast. Valminud esemed saab iga meisterdaja endale koju kaasa võtta.

 

Pärast lõbusalt veedetud aega kilplaste seltsis võtame suuna Kaljusalu tallu, mis asub Eestimaa südame südames Öötla külas. Tegemist on külalislahke pere hobitaluga, kes meid heal meelel vastu võtab ja kohalikke asukaid tutvustab. Seda imelist paika peavad enda koduks jänesed, ponid, eesel, pesukarud, boad ja paljud teised loomad.

 

Tagasiteel paneb Õpilasreiside reisisaatja õpilased proovile, et teada saada, kui palju jäi kilplaste kommetest ja Kaljusalu talu asukatest meelde.

 

Grupile on võimalik broneerida ühine lõunasöök või anda iseseisvaks pikniku pidamiseks.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!

    Uus!