Maaliline Kihnu ja suvine Pärnumaa

3 päevane reis

Ülevaade:

 

× Bussireis
× Praamisõit
× Majutus kämpingutes Kihnus ja Valgerannas
× Hommikusöögid
× Autokasti transport Kihnu sadamast kämpingutesse ja tagasi
× Autokastituur koos giidiga (3 h)
× Muuseumi pääsmed Kihnus
× Õpituba “valmista oma Kihnu meene”
× Matk
× Valgeranna seikluspargi külastus
× Vaba aeg Pärnus
× Reisisaatja abi kogu reisi vältel
× Kaasahaarav viktoriin reisi lõpus
× Suur valik lisategevusi: jalgratta laenutus, jäätise valmistamise õpituba, disgolf, aardejaht, ekskursioon või põgenemisprogramm Pärnu vanglas, Pärnu muuseum, Koidula muuseum, Pernova loodusmaja, Alpakafarm, kanuumatk Soomaal

Reisikirjeldus:

 

Kolmepäevane klassireis Kihnu saarele ja Pärnumaale on mõnusaks puhkuseks kogu klassile ja õpetajale. Reisi jooksul transporditakse gruppi nii bussis, praamis kui ka autokastis, mis grupile kindlasti palju elevust pakub. Kihnu on armsalt kodune ja samas ka eksootiline saar oma imekauni loodusega meretaguses eraldatuses, kus saare elanikud on äärmiselt külalislahked. Koos suvise Pärnumaaga on see reis täiuslik kombo, mis on täis kaunist loodust, sillerdavat merd, adrenaliinirohkeid seiklusi, mõnusat suvitamist ja toredaid hetki klassiga.

 

Alustame meeleolukat koolilõpureisi kooli eest, kus võtame suuna Munalaiu sadamasse, et sõita reisiparvlaevaga natuke üle tunni aja Kihnu sadamasse. Soovi korral saame sadamasse sõites teha poepeatuse, et osta saarele kaasa vajalikud tarbed.

 

Kihnu jõudes suundume kämpingualale, et grupp saaks enda kotid kämpingutesse ära panna ja rahulikult Kihnu saarega tutvuma hakata. Saarel reisime väga omapärasel viisil  -veoautokastis. See loob omaette safari-kogemuse sellel mandrirahva jaoks eksootilisel saarel. Autokastis istudes saame tutvuda Kihnu saarega 3-tunni pikkusel giidituuril, mis on kõike muud kui igav ja üksluine. Tuuri käigus käime Kihnu muuseumis ja kirikus ning on võimalik külastada ka majakat. Õhtul võtame ette matka ja peale seda on klassil võimalik ühiselt grillida ja mõnusat aega koos veeta.

 

Reisi teisel päeval sööme toeka hommikusöögi, misjärel saame osa vahvast töötoast, kus kõik õpilased saavad valmistada oma Kihnu meene. Peale toredat meisterdamist on võimalus õpilastel veel lihtsalt puhata rannas ja kämpingualal. Lisatasu eest on võimalik rentida jalgrattaid või tellida klassile jäätise valmistamise õpituba. Tagasi sadamasse sõidame taas autokastis ning seejärel ootab meid ees parvlaevaga sõit Munalaiu sadamasse.

 

Teise päeva õhtuks jõuame Valgeranna Puhkekeskusesse Pärnu lahe ääres, mis on üks kauneim paik männimetsa ja laia valge liivase mererannaga. Valgeranna Puhkekeskuses on suurepärased eeldused mõnusaks ühiseks äraolemiseks. Klassiga saab ühiselt mõnusat aega veeta, grillida ja mängida erinevaid pallimänge.

 

Kolmanda päeva veedame Valgeranna seikluspargis, kus saab kuuel kõrgrajal vallutada kõrgusi, hüpata võrkudesse, liuelda maa ja taeva vahel ning teha palju muud eneseületuslikku. Lisaks on võimalus planeerida külastusse orienteerumislaadne aardejaht või mängida discgolfi.

 

Pärastlõunal külastame suviselt kaunist suvepealinna Pärnut. Pärnus saavad õpilased nautida vaba aega oma soovidele kohaselt, näiteks jalutades rannas, külastades ülimenukat pitsarestorani Steffanit või lõunatades mõnes teises armsas välikohvikus.

 

Tagasiteel viib meie lõbus Õpilasreiside reisisaatja läbi vahva viktoriini, mis paneb proovile õpilaste reisi jooksul saadud uued teadmised. Kooli juurde jõuame teise reisipäeva õhtuks.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!

Täname suure huvi eest Õpilasreiside broneerimise vastu! Teeme endast parima, et vastata teie reisipäringule võimalikult kiiresti, kuid hetkel võib see võtta tavapärasest kauem aega. Vabandame!