Keskaegsed jõulud Rakvere linnuses

1 päevane reis

Ülevaade:

× Rakvere linnuse keskaegne jõuluprogramm

× Jõuluetendus

× Väike jõulumeene igaühele

× Võimalus tellida keskaegne lõunasöök või veeta vaba aeg Rakveres

× Jõuluviktoriin

 

Reisikirjeldus: 

 

Suurejooneline Rakvere linnus ootab meid osa võtma igal aastal korraldatavast jõuluteemalisest eriprogrammist, mis viib meid tõelisele jõulutunde  avastusretkele läbi saladuslike lossiruumide.

 

Reisi alustame hommikul kooli eest kogunemisega bussis, misjärel võtame suuna Rakvere linnuse poole. Linnuse väravates ootab meid sõjapäkapikk, kes juhatab grupi eeshoovi, kus toimub programmi tutvustus ja aupauk kahurist. Põnev retk läbi saladuslike lossiruumide viib lapsed piparkoogi töötuppa; muinasjutu kambrisse, kus äratame 100 aastast und magavat Okasroosikest, osaleme jõulukuuldemängus ning valmistame mesilasvahast jõuluküünla; kummituse koopasse; võluri töötuppa ja loomapere juurde. Ühiselt vaatame etendust “Lossikummituse jõulud”. Päeva lõppedes kohtume jõuluvanaga, kes jagab igale lapsele kingituse.

 

Jõulumeeleolu jätkub tagasisõidul bussis, mil reisisaatja viib grupi vahel läbi kaasahaarava jõuluteemalise viktoriini, mille tulemusena tunnustame Õpilasreiside suurimaid jõulufänne.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!