Tõukekelgu- ja matkapäev Läänemaal

1 päevane reis

Ülevaade:

 

× Bussireis
× Hariv matk metsas
× Tõukekelkudega kelgutamine
× Viktoriin õpitu kohta
× Sobilik 3.-4. klassi õpilastele, saab kohandada ka vanematele
× Minimum 15 õpilast, maksimum 25 õpilast

Reisikirjeldus:

 

Kui Eestimaa pinda on katnud paks ja kohev lumi, siis lihtsalt peab seda imelist talveilma ära kasutama ning talve nautima. Hea võimalus selleks on koos klassiga sõita Läänemaal asuvasse Silma Õpikotta, kus õpilased saavad metsas matkata, looduse saladusi avastada ning  tõukekelkudega lustida.

 

Alustame reisi kogunemisega kooli eest, misjärel sõidame Saunja külla. Kohale jõudes alustame päeva matkaga talvises metsas. Üheskoos õpime tundma puude, põõsaste, lindude ja putukate elu ning uurime metsloomade tegutsemisjälgi.

 

Peale harivat matka kaunis looduses on aeg teistmoodi lõbutsemiseks. Õpilased saavad tõukekelkudega sõita. Piisavalt paksu jää korral toimub kelgutamine Saunja lahel, selle puudumisel saavad lapsed tõukekelkudega sõita lumel. Mõlemal juhul on õpilastel väga vahva ning kõik toimub laste ohutusele vastavalt.

 

Pärast pikka matka ja tõukekelkudel lustimist on aeg end lõkke ümber soojendada ning üheskoos päevast muljetada ning pikniku pidada. Seejärel suundume bussi ning algab tagasisõit kooli juurde.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!