Kastiauto safari Prangli saarel

1 päevane reis

Ülevaade:

 

× Meresõit Wrangö laevaga
× Kastiauto ekskursioon giidiga (3 h)
× Imeilus saare loodus ja huvitav ajalugu
× Prangli saare talurahvamuuseumi külastus
× Meeskonnamängud klassile rannas
× Võimalik pikendada reis kahepäevaseks
× Kaasahaarav viktoriin reisi lõpus

Osutame tähelepanu, et kõrghooajal on praamipiletite kättesaadvus piiratud, seetõttu ei saa me kahjuks enne praamipiletite ostmist reisi kinnitada. 

Reisikirjeldus:

 

Eesti kõige põhjapoolseim saar Prangli turgutab imeilusa looduse ja aastasadade pikkuse kaluriküla-kultuuriga. Laevaga saarele sõit tekitab alati õpilastes palju elevust ning veel eksootilisemaks teeb kogemuse saarega tutvumine kastiauto ekskursiooni näol. Leiame ka aega, et puhata rannas ja mängida Õpilasreiside reisisaatja juhendamisel meeleolukaid klassivaimu turgutavaid meeskonnamänge.

 

Päev algab kogunemisega Viimsi vallas asuvas Leppneeme sadamas, kuid võimalik on tellida ka kooli eest buss sadamasse ja tagasi (anna palun hinnapakkumist küsides märku). Peale tunnipikkust meresõitu olemegi jõudnud imeilusale Pranglile. Meid ootab ees grupi suurusest sõltuvalt üks või mitu autentset GAZ veoautot, mille tagumises osas asuvast pinkidega varustatud autokastist saare kogemine tekitab tunde, justkui oleksime mõnel safari avastusretkel. Tuuri vürtsitavad põnevad lood saare elu-olust ja ajaloost ning peatused tähtsamate vaatamisväärsuste juures: saare suurim rändrahn, liivarand, vanad hülgepaadid eistukid, kirik. Külastame ka saare poodi ja Prangli saarte talurahvamuuseumit, kus tutvume Prangli ja Aksi rannarahva eluga sajandite vältel ning näeme kalavõrke, hülgepüügil käimise suuska ning muid saarerahva tarbeesemeid.

 

Päeva teises pooles teeme turgutava jalutuskäigu tagasi sadamasse (2,5 km) ning leiame ka aega, et rannas puhata ning mängida. Meie reisisaatja viib läbi meeleolukad klassivaimu turgutavad meeskonnamängud ning päeva jooksul kuuldut ja nähtut kinnistava lõbusa viktoriini. Võimalik on kaasa võtta ise söök ning planeerida päevakavasse aeg iseseisvaks piknikuks/grillimiseks või tellida ette soe lõunasöök.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!