Käsmu kapteniküla ja Lontova seikluspark

2 päevane reis

Ülevaade:

× Lahemaa rahvuspark, Käsmu kaptenite küla

× Seikluslik aardejaht

× Lontova seikluspark ja meeskonnamängud

× Programmi täpse sisu moodustame vastavalt klassi vanusele

× Majutus looduskaunis kohas koos hommikusöögiga

× Ilusa ilma korral võimalus supelda meres

 

Reisikirjeldus:

 

Kahepäevasel klassireisil seikleme ürgses looduses nii omal käel aardejahi vormis kui ka jõe kohal asuvas seikluspargis pannes proovile meeskonnatöö oskused ja organiseerimisvõime. Kahe päeva jooksul arendame läbi põnevate ülesannete klassis ühtse vaimu, mis annab lõbusale kooliajale olulise lisandväärtuse.

 

Päev algab hommikul kogunemisega kooli ees, misjärel võtame suuna Lahemaa rahvusparki Käsmu külla. Käsmu on tuntud põnevate meresõitjate lugude ja muinasjutulise ilme poolest, mida kõike õpime tundma mängulise aardejahi abil. Aardejahi käigus õpime muuhulgas kasutama kaarti ja saame teada, kuidas kasutada maastikul liikumisel kompassi. Põnevust lisab mängu võistluslik laad.

 

Võimalik on ette tellida ühine lõunasöök või pidada mõnus piknik kaunil rannal. Esimene seikluslik päev kestab kokku umbes 6 tundi.

 

Aardejahi asemel on võimalik broneerida ka programm nimega Metsamõistatus, kus õpilased lähevad väikeste gruppidena rajale ja otsivad kaardi järgi peidetud küsimusi. Sarnaselt aardejahile on mängul ka võistluslik laad.

 

Reisi teisel päeval sõidame Kundasse, kuhu on planeeritud Lontova seikluspargi külastus koos meeskonnatööd arendavate ülesannetega. Üheskoos tuleb eesmärgi saavutamiseks pidada plaani, koostada strateegia ja plaanitu ellu viia.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!