Kanuumatk Soomaal ja Valgeranna seikluspark

2 päevane reis

Ülevaade:

 

× Bussireis
× Kanuumatk Soomaa rahvuspargis
× Kanuumatka pikkus 2,5-3 tundi
× Valgeranna seikluspargi külastus
× Pärnu linna tutvustus ja külastus
× Õdus puhkekeskus: pallimängud ja grillimine
× Võimalik ette tellida söögikorrad
× Valik lisategevusi: Koidula/Pärnu/Pernova muuseum, põgenemistoad, aardejaht, discgolf jm
× Kaasahaarav viktoriin reisi lõpus

Reisikirjeldus:

 

Seikluslik klassireis Pärnumaal viib klassi kanuumatkale Soomaale, Pärnu linna ja Valgeranna seiklusparki. Meeldejäävaks teeb reisi ilusate sihtkohtade kõrval ägedad ühiselt läbielatud kogemused klassikaaslastega, mis parandab klassi meeskonnavaimu ja ühtekuuluvust.

 

Kahepäevane klassireis algab kooli eest kogunemisega bussi, misjärel võtame suuna Soomaa rahvuspargi poole. Soomaa on tuntud ainulaadse viienda aastaaja poolest, mil metsad, teed ja isegi koduõued on üle ujutatud kevadise suurvee poolt. Maalilisi vaateid ning rikkalikku floorat ja faunat leidub siin aga igal ajal. Umbes kolmetunnine kanuumatk on piisavalt väljakutsuv, ent jõukohane ettevõtmine igaühele.

 

Päeva teises pooles sõidame Pärnusse, kus on võimalik veeta vaba aeg iseseisvaks linna ja söögikohtadega tutvumiseks või planeerida päevakavasse veel mõni ühistegevus – näiteks Pärnu või Koidula muuseum, Papa Jannseni vanaaegne koolitund, Pernova loodusmaja, põgenemistubade külastus jpm. Õhtuks jõuame õdusasse majutuskohta, kus on võimalik mängida palli ja grillida ning veeta kvaliteetaega klassikaaslastega.

 

Teisel päeval suundume mereäärsesse Valgeranna seiklusparki, kus on kuuel kõrgrajal võimalik vallutada kõrgusi, hüpata võrkudesse, liuelda maa ja taeva vahel ning teha palju muud eneseületuslikku. Lisaks on võimalik planeerida külastusse orienteerumislaadne aardejaht või mängida discgolfi.

 

Meeldejääva klassireisi lõpetame Õpilasreiside reisisaatja poolt läbi viidava kaasahaarava viktoriiniga, et kinnistada reisi jooksul kuuldut, nähtut ja kogetut. Tagasi kooli ette jõuame teise päeva õhtupoolikul.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!