Kanuu- ja rabamatk Soomaal

1 päevane reis

Ülevaade:

 

× Bussireis
× Kanuumatk Soomaa rahvuspargis
× Kanuumatka pikkus 2,5-3 tundi
× Rabamatk Riisa õpperajal
× Võimalik ette tellida lõunasöök
× Võimalik pikendada reis kahepäevaseks
× Kaasahaarav viktoriin reisi lõpus

Reisikirjeldus:

 

Seikluslik klassireis Soomaa rahvusparki viib seltskonna kanuu- ja rabamatkale. Nähtut ja kogetut kinnistab reisi lõpus läbiviidav kaasahaarav viktoriin päeva kohta.

 

Ühepäevane klassiekskursioon algab kooli eest kogunemisega bussi, misjärel võtame suuna Soomaa rahvuspargi poole. Soomaa on tuntud ainulaadse viienda aastaaja poolest, mil metsad, teed ja isegi koduõues on üle ujutatud kevadise suurvee poolt. Maalilisi vaateid ning rikkalikku floorat-faunat leidub siin aga igal ajal. Umbes kolmetunnine kanuumatk on piisavalt väljakutsuv, ent samas jõukohane ettevõtmine igaühele.

 

Kinnitame kõhtu ettetellitud lõunasöögi või iseseisva piknikuga ning suundume taas loodusretkele. Turgutav rabamatk Riisa õpperajal on 4,8 km pikk ning matka teeb meeleolukamaks võimalus matk läbida telefonidesse laetava interaktiivse nutimängu “Sookolli seiklused Riisa rabas” abil. Õpperada kulgeb läbi maalilise raba ja Navesti jõe metsade ning ronida saab ka vaatetorni.

 

Elamusterohke matkapäeva Soomaal lõpetame kaasahaarava viktoriiniga, et kinnistada päeva jooksul kuuldut ja nähtut. Klassireis lõpeb õhtupoolikul kooli ees.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!