Julgustükid Tartus: ekstreemspordinäitus ja Ronimistehas

1 päevane reis

Ülevaade:

× Bussireis

× Spordi- ja Olümpiamuuseum

× Ekstreemspordinäituse “X-faktor” programm

× Suurejooneline Ronimistehas

× Kogenud ronimistreeneri nõuanded ja julgestus

× Võimalik tellida toitlustus

× Viktoriin reisipäeva lõpus

× Programm on sobilik igas vanuses õpilastele

 

Reisikirjeldus:

 

Päevane reis Tartusse pakub klassile kuhjaga elamusi, adrenaliini ja ühiseid eneseületushetki. Ees ootavad uued teadmised ja närvekõditavad väljakutsed: esmalt tutvume Spordi- ja Olümpiamuuseumi ekstreemspordinäitusega “X-faktor” ning seejärel asume ise kõrguseid vallutama suurejoonelise Ronimistehase erineva keerukusega ronimisradadel.

 

Reisipäeva alustame kogunemisega bussi ning seejärel võtame suuna heade mõtete linna Tartusse. Esimesena ootab meid Spordi- ja Olümpiamuuseumi ekstreemspordi haridusprogramm – mis on see müstiline X-faktor, mis paneb sportlasi võidu lennukist välja hüppama, mööda ohtlikke järsakuid liuglema ning end pilvekõrgusel kaljuseina külge haakima? Näitusel saame vastuseid tutvudes aladega langevarjuhüppest parkuuri ja vigursuusatamiseni, kuuldes põnevaid lugusid ekstreemspordi telgitagustest (näiteks millistes tingimustes sportlased võistlevad) ning õppides nende äärmuslike alade suurimate tšempionide kohta.

 

Päeva teises pooles saame ka ise oma julguse ja osavuse proovile panna – meid ootab suurejooneline Ronimistehas, kus erineva keerukuse ja iseloomuga ronimisrajad nõuavad jõudu, vastupidavust, tasakaalu ning nutikust. Et ronimine on justkui omamoodi malemäng, kus tuleb mõelda mitu sammu ette, pakuvad ronimisseinad õpilastele ka võimalust üheskoos nuputada, teineteist aidata ja julgustada ning seeläbi klassivaimu turgutada. Ronimisseinal kõrgustes koos lahendatud väljakutsed ning eneseületused ei unune klassikaaslastel veel niipea!

 

Võimalik on ette tellida ühine lõunasöök. Soovi korral võime ajakavasse planeerida ka vaba aja Tartu linnas.

 

Reisipäeva lõpus viib meie reisisaatja läbi vahva viktoriini, mis paneb reisile meeleoluka punkti. Seikluslik päev lõpeb õhtul kooli juures.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!

    Uus!