Jõulud Pööravere vannikinos

1 päevane reis

Ülevaade:

 

× Bussireis

× Pööravere vana koolimaja külastus

× Jõulufilmi vaatamine vannikinos

× Pitsade tegemise töötuba (soolased- ja ka piparkoogimaitselised pitsad)

× Meeskonnamängud

× Lõunasöök

× Jõuluviktoriin

× Programm on sobilik igas vanuses õpilastele

 

Reisikirjeldus:

 

Detsembris ootab gruppe jõulusäras Pööravere vana koolimaja koos seal elava armsa pererahvaga. Vana koolimaja jõuluprogramm on teistest jõuluprogrammidest hoopis erilisem ning võiks lausa öelda, et Pööraveres on kõik pöörane, sest piparkooke valmistatakse kartulitest ja filmi vaadatakse vannis olles. Kuidas see kõik täpselt välja näeb, saab klass kogeda Pööraveres.

 

Reisipäeva hommikul koguneb klass kooli ees ning seejärel võetakse suund Pärnumaal asuva Pööravere vana koolimaja poole. Pööraveres võtab meid vastu vahva pererahvas, kes oma hubases kodus tekitab kõigile jõulutunde. Programmi jooksul vaatame vannikinos jõulufilmi. Vannid on täidetud pehmete patjadega, et õpilastel eriti mõnus oleks filmi nautida. Lisaks sellele põnevale kinoelamusele saame ainulaadse kogemuse valmistades kartulist piparkooke. Õpilased saavad osa võtta ka virgutavatest meeskonnamängudest, mis jõulu eel klassivaimu veelgi rohkem kasvatavad.

 

Veedame Pööraveres neli tundi ning seejärel võtame suuna tagasi kooli poole. Jõulumeeleolu jätkub tagasisõidul bussis, mil reisisaatja viib grupi vahel läbi kaasahaarava jõuluteemalise viktoriini, mille tulemusena tunnustame Õpilasreiside suurimaid jõulufänne.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta reisipäringu vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele.