Jõulud Lottemaa Leiutajatekülas

1 päevane reis

Ülevaade:

× Avatud 9.-11. ja 14.-18. detsembril 2020

× Jõuluprogramm kogupere teemapargis Lottemaa

× Võimalus vaadata jõuluetendust ning ka ise osa võtta

× Meisterdamine, talitegevused õues ja loomulikult leiutamine

× Soe tee ja pirukad

× Jõuluviktoriin

 

Reisikirjeldus: 

 

Leiutajateküla muutub talve saabudes tõeliseks muinasjutumaaks ja ootab kooli- ja lasteaialapsi külla osa saama üllatusterohkest ja hubasest jõulumeeleolust. Külaelanikud on kaunistanud oma kodud, aiad ja metsarajad ning etendavad külastajatele toredaid jõulunäidendeid.

 

Väljasõit Lottemaa jõulumaale algab reisipäeva hommikul kooli eest, misjärel võtame suuna Pärnumaal asuvasse kogupere teemaparki Lottemaale. Lottemaa jõulumaa pakub lastele rõõmsaid elamusi mitmeks seiklusrohkeks tunniks – saab vaadata ja ise osa võtta jõuluetendusest, leiutada koos Lotte isa Oskariga, lustida ja laulda koos külaelanikega, harrastada talisporti Bruno isa Matiga, kohtuda Leiutajateküla Jõulujänesega,  juua sooja teed ja süüa pirukaid, seigelda seiklusrajal ja palju, palju muud!

 

Jõulumeeleolu jätkub tagasisõidul bussis, mil reisisaatja viib grupi vahel läbi kaasahaarava jõuluteemalise viktoriini, mille tulemusena tunnustame Õpilasreiside suurimaid jõulufänne.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!