Jõulud C. R. Jakobsoni talumuuseumis

1 päevane reis

Ülevaade:

 

× Bussireis

× C.R. Jakobsoni talumuuseumi külastus

× Programm “Jõulud talus”

× Valik: jõuluteemaline meisterdamine või metsloomadele toidu viimine metsa

× Karask ja tee

× Jõuluviktoriin

× Programm on sobilik kõikidele kooliastmetele
Lisatasu eest: lõunasöök, hobusõit kuljuste helinal

 

Reisikirjeldus:

 

Detsembrikuus algavad ka Pärnumaal asuvas Carl Robert Jakobsoni talumuuseumis suured ettevalmistused jõuludeks. Ees on ootamas lõbus kuid õpetlik programm, et tutvuda talu tegemistega jõuluajal.

 

Alustame ootusärevalt oma jõulureisi kogunemisega kooli ees, misjärel võtame suuna Kurgja poole, kus asub palavalt armastatud ühiskonnategelase ja kirjaniku Carl Robert Jakobsoni talumuuseum. Talumuuseumis saame osa jõulutoimetustest ning küpsetame ajaloolises veskihoones ise jõululeiba, külastame lauta ja viime jõulumeeleolu ka lammastele toites neile maitsvaid porgandeid, saame hüpata põhus ja lustida rehetares jõulusokuga. Lisaks saame valida, kas soovime osa saada jõuluteemalisest meisterdamise töötoast või läheme hoopis metsa, et metsloomadele toitu viia. Grupile pakutakse ka sooja teed ja kosutavat karaskit.

 

Jõulumeeleolu jätkub tagasisõidul bussis, mil reisisaatja viib grupi vahel läbi kaasahaarava jõuluteemalise viktoriini, mille tulemusena tunnustame Õpilasreiside suurimaid jõulufänne.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!

    Uus!