Jõuluaskeldused Alpakamaal

1 päevane reis

Ülevaade:

× Tutvumine Wile farmi alpakatega

× Villa õpituba, piparkookide küpsetamine

× Klassi jõulusaate salvestamine

× Väike jõulumeene igaühele

× Võimalus tellida lõunasöök või veeta vaba aeg Paides

× Jõuluviktoriin

 

Reisikirjeldus:

 

Vaid lühikeseks ajaks detsembrikuus tõmbab Järvamaal asuv Wile farm koos selles elavate alpakate, veiste ja koertega selga jõulurüü, et pakkuda õpilastele tõelist jõulukogemust kauni looduse ja armsate loomade keskel.

 

Reisi alustame hommikul kooli eest ning sõidame Wile farmi, kus osa saadavate jõuluaskelduste hulka kuulub alpakate elu-oluga tutvumine, villatoa külastus koos võimalusega ise proovida villa ketramist ja kraasimist, muuseumivana majas oma lugudest-salmidest meeleoluka “telesaate” salvestamine ning piparkookide küpsetamine Päkapiku majas. Iga Alpakamaa külastajat ootab ka väike jõulukingitus.

 

Jõulumeeleolu jätkub tagasisõidul bussis, mil reisisaatja viib grupi vahel läbi kaasahaarava jõuluteemalise viktoriini, mille tulemusena tunnustame Õpilasreiside suurimaid jõulufänne.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!

Täname suure huvi eest Õpilasreiside broneerimise vastu! Teeme endast parima, et vastata teie reisipäringule võimalikult kiiresti, kuid hetkel võib see võtta tavapärasest kauem aega. Vabandame!