Jõuluaskeldused Alpakamaal

1 päevane reis

Ülevaade:

× Tutvumine Wile farmi alpakatega

× Villa õpituba, piparkookide küpsetamine

× Soe tee, pirukas ja piparkoogid küünirestos

× Väike jõulumeene igaühele

× Võimalus tellida lõunasöök või veeta vaba aeg Paides

× Jõuluviktoriin

× Programmi on võimalik tellida 01.12-20.12

× Populaarsel programmil saab osaleda vaid üks grupp korraga, seega on kohtade arv piiratud ning huvi korral vajalik kiire registreerimine

 

Reisikirjeldus:

 

Vaid lühikeseks ajaks tõmbab Järvamaal asuv Wile farm koos selles elavate alpakade, veiste ja koertega selga jõulurüü, et pakkuda õpilastele tõelist jõulukogemust kauni looduse ja armsate loomade keskel.

 

Reisi alustame hommikul kooli eest ning sõidame Wile farmi, kus osa saadavate jõuluaskelduste hulka kuulub alpakade elu-oluga tutvumine, villatoa külastus koos võimalusega ise proovida villa ketramist ja kraasimist, piparkookide küpsetamine Päkapiku majas ning küünirestos tee joomine ja pirukate ja piparkookide söömine. Iga Alpakamaa külastajat ootab ka väike jõulukingitus.

 

Jõulumeeleolu jätkub tagasisõidul bussis, mil reisisaatja viib grupi vahel läbi kaasahaarava jõuluteemalise viktoriini, mille tulemusena tunnustame Õpilasreiside suurimaid jõulufänne.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!