Helsingi linnareis: lõbustuspark, Sea Life ja pealinna melu

2 päevane reis

Ülevaade:

× Laevasõit Tallinki pardal Soome pealinna Helsingisse

× Mugav majutus Helsingi kesklinnas

× Hommikusöök majutuskohas

× Linnanmäki lõbustuspargi külastus

× Sea Life okeanaariumi külastus

× Hariv jalutuskäik Soome pealinnas: Rahvusmuuseum, Finlandiatalo kontserdihall, Hesperia park, Helsingi toomkirik, Helsingi ülikooli peahoone, Senati väljak, linna vanim hoone Sederholmi maja

× Helsingi Linnamuuseumi külastus

× Liiklemine toimub jala ja ühistranspordiga

× Lisatasu eest: söögikorrad laeval või Helsingis, valik muuseume ja tegevusi: SkyWheel Helsinki, Flying Cinema, Soome Rahvusmuuseum, Helsingi Loodusmuuseum, Helsingi Kunstimuuseum HAM

× Reisisaatja igakülgne abi reisi jooksul ja kaasahaarav viktoriin reisi lõpus

 

Reisikirjeldus: 

 

Kahepäevane linnareis Soome pealinna Helsingisse viib õpilased hullama Linnanmäki lõbustusparki, tutvuma mereelukatega Sea Life akvaariumis ja tutvuma pealinlaste elu-oluga läbi harivate jalutuskäikde ja muuseumikülastuste.

 

Reis algab esimese päeva hommikul kogunemisega D-terminalis, Tallinna sadamas. Kahetunnine laevasõit on elamus omaette, sest merel on võimalik poodelda või kohvikus käia, nautida laevatekilt vaadet üle Soome lahe ja puhata mõnusatel puhkealadel. Jõudes Helsingi sadamasse, võtame ette mõnusa tunniajase jalutuskäigu läbi Helsingi kesklinna. Mannerheimintiel jalutades näeme mitmeid olulisi vaatamisväärsusi: Rahvusmuuseumi, Finlandiatalo kontserdihalli, Rahvusooperi maja, Hesperia parki ning saame jalutada Töölö lahe kaldal. Jalutame läbi ka oma hotellist, kuhu jätame oma kotid.

 

Lõunaks jõuame Linnanmäki lõbustusparki, kus meid ootab ees pikk ja meeleolukas päev täis eneseületust ja emotsioone. Ameerika mäed, kosest laskumine, 75-meetrine vabalangustorn ja 3D hirmutänav on vaid mõned näited peadpööritavatest atraktsioonidest, millest saame osa selle seiklusliku päeva jooksul Helsingi suurimas lõbustuspargis. Lisatasu eest on võimalik broneerida ühine lõunasöök. Külastame Sea Life okeanaariumit, mille 30 akvaariumis näeme üle 100 kalaliigi alates haikaladest kuni raikalade, meduuside ja merihobudeni.

 

Peale pikka päeva lõbustuspargis ja akvaariumis suundume Helsingi kesklinnas asuvasse hotelli. Teeme soovi korral ühise kesklinna tutvustava jalutuskäigu ning seejärel on õpilastel vaba aeg iseseisvalt linna avastamiseks.

 

Hommikut alustame rikkaliku hommikusöögiga hotellis, misjärel ootab päev linnas. Jalutame Senati väljakule, mis on üks oluliseimatest vaatamisväärsustest Helsingis. Väljakut ääristavad mitmed ajaloolised ehitised, nagu Helsingi toomkirik, Riiginõukogu hoone ja Helsingi ülikooli peahoone. Külastame Helsingi linnamuuseumit, kus tutvume pealinlaste igapäevaelu kajastava interaktiivse näitusega.

 

Võimalik on lisada külastusi teisele päevale: valikus on Helsingi vaateratas, Flying Cinema eriefektidega rikastatud lend kinoekraanil läbi Soome, Soome Rahvusmuuseum, Helsingi Loodusmuuseum, Helsingi Kunstimuuseum HAM. Vastavalt valitud tegevustele/muuseumitele veedame hariva ja huvitava päeva Helsingis ning suundume taas laevale teise päeva pärastlõunal. Meeleoluka reisi võtab kokku reisisaatja poolt korraldatud viktoriin.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!

Pilte eelmistelt reisidelt:

    Uus!