Haapsalu linnareis

1 päevane reis

Ülevaade:

× Haapsalu linnuse keskaja programm
× Haapsalu jaamahoone
× Rannapromenaad ja Haapsalu vanalinn
× Soovi korral Iloni Imedemaa programm
× Ettetellitud lõunasöök või tunnine vaba aeg Haapsalus

 

Reisikirjeldus: 

 

Haapsalu on imeilus kuurortlinn samanimelise lahe ääres, kust ei puudu ka paras annus kultuuri ning on seega ideaalseks linnareisi sihtkohaks.

 

Värske uuenduskuuri läbinud Haapsalu linnus on suursugune rajatis, millega tutvumiseks läbime programmi “Eluolu keskajal” – meile tutvustatakse Haapsalu linnuse tekkimise lugu ja vaatame ühiselt linnuse arheoloogilisi leide. Programmi lõppedes oskavad noored leida erinevusi keskaja ja tänapäeva inimeste eludes ning oskavad vahet teha arvamusel ja faktil.

 

Päeva jooksul tutvume veel Haapsalu raudteejaama ja jaamahoonega, rannapromenaadi ning vanalinnaga. Soovi korral broneerime grupile ka külastuse Iloni Imedemaa teemakeskuses, kus saab tutvuda Ilon Wiklandi illustratsioonidega, luua ise kunsti või kohtuda Astrid Lindgreni raamatute tegelastega. Võimalik on broneerida programm “Iloni lugu”, mille jooksul teeme tutvust Ilon Wiklandi elukäiguga ning tema illustratsioonidega tutvumiseks kasutame erilist luubimängu.

 

Võimalik on ette broneerida lõunasöök või tunnine vaba aeg Haapsalus.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!