Jõulutegelased Haapsalus

1 päevane reis

Ülevaade:

× Toomkiriku külastus

× Haapsalu raekoda

× Iloni imedemaa

× Võimalus tellida lõunasöök või veeta vaba aeg Haapsalus

× Jõuluviktoriin

 

Reisikirjeldus:

 

Sellel imelisel jõulukuul on meid Haapsalus ees ootamas erinevad jõulutegelased. Käime läbi kolm erinevat kohta, kus tutvume jõulutega seonduvate tegelastega läbi ajaloo.

 

Alustame oma päeva hommikul kooli eest kogunemisega bussi. Seejärel suundume jõuluehteis Haapsalusse, kus käime läbi Toomkirikust, Haapsalu raekojast ja Iloni Imedemaalt. Toomkirikus kuuleme jõululugu Jeesuse sünnist, raekojas saame otsida pisitegelasi ja päkapikke ning Iloni Imedemaal saame meisterdada päris oma tegelase.

 

Jõulumeeleolu jätkub tagasisõidul bussis, mil reisisaatja viib grupi vahel läbi kaasahaarava jõuluteemalise viktoriini, mille tulemusena tunnustame Õpilasreiside suurimaid jõulufänne.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!