Haapsalu aardejaht

1 päevane reis

Ülevaade:

 

× Aardejaht Haapsalu linnas
× Sobilik 1.-6. klassidele
× Ants Laikmaa muuseumi külastus
× Raudtee- ja sidemuuseumi külastus
× Haapsalu Raekoja külastus
× Iloni Imedemaa mänguhoovi külastus
× Haapsalu linnuse muuseumi väliala külastus
× Lõbusõit “Peetrikese” rongiga
× Kaasahaarav viktoriin
× Võimalik ette tellida söögikorrad

Reisikirjeldus:

 

Kaunis kuurortlinn Haapsalu võlub kõiki oma armsa puitpitsilise arhitektuuriga, lummava rannapromenaadi, muuseumite, vana jaamahoone ja ajaloolise piiskoplinnusega. Klassireisil Haapsallu tutvume selle ilu ja eripäradega.

 

Ühepäevasel seikluslikul Haapsalu klassireisil tutvume Haapsalu põhiliste vaatamisväärsuste ja muuseumitega õpilastele kõige põnevamal viisil, milleks on aardejaht. Aardejahi käigus külastame Ants Laikmaa muuseumit, raudtee- ja sidemuuseumit, Haapsalu raekoda, Iloni Imedemaa mänguhoovi, Haapsalu linnuse muuseumi väliala ning teeme lõbusõitu “Peetrikese” rongiga, mis võimaldab näha maalilist ja romantilist mereäärset linnakest rohkem kui jalutades jõuaks.

 

Aardejaht on hea viis, kuidas muuta muuseumis käimine õpilaste jaoks lõbusaks tegevuseks. Selle vahva seiklusmängu kaudu arendavad lapsed märkamatult oma meeskonnatööd, ülesannetest arusaamist, joonistamist, lugemist, kirjutamist ning täiendavad oma ajaloo- ja geograafiaalaseid teadmisi. Aardejaht kestab 3-4 tundi ning on sobilik 1.-6.klasside õpilastele.

 

Meeldejääva klassireisi lõpetame Õpilasreiside reisisaatja poolt läbiviidava kaasahaarava viktoriiniga, et kinnistada reisi jooksul kuuldut, nähtut ja kogetut. Tagasi kooli ette jõuame õhtupoolikul.

 

Võimalik on ette broneerida lõunasöök või tunnine vaba aeg Haapsalus.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume meiega ühendust võtta kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!