Ettevõtlusküla programm ja adrenaliinirohke airsoft

1 päevane reis

Ülevaade:

× Bussireis

× Ettevõtlusküla külastus

× Programm juhendajaga Ettevõtluskülas

× Airsoft Militaarseikluse siseruumis koos varustusega

× Võimalik ette tellida lõunasöök (lisatasu eest)

× Reisisaatja igakülgne abi reisi jooksul ja kaasahaarav viktoriin reisi lõpus

 

Reisikirjeldus: 

 

Tere tulemast Tartusse – ülikooli linna! Siit algab ettevõtliku kodaniku seiklus, kus saame kogeda ärimaailma väljakutseid ja võimalusi ning võtta ette üks adrenaliinirohke tiimimäng airsofti näol.

 

Õppemängus saavad mängijad kogeda ettevõtlusmaailma keerukust, püüdes hallata oma ettevõtet, tasuda makse ja kulutada tõhusalt. Õpime leidma uusi kliente, otsima kokkuhoiu võimalusi ja juhtima tõhusat meeskonda. Mäng pakub võimalust arendada ettevõtlusalaseid oskusi, sealhulgas probleemide lahendamist, otsuste langetamist ja meeskonnatööd. Valmistuge sukelduma ettevõtlusmaailma väljakutsetesse ja õppima, kuidas juhtida edukalt oma ettevõtet interaktiivse mängu kaudu!

 

Päeva teises pooles saame kogeda adrenaliinirohket meeskonnamängu, et värskendada peale suurt ajurünnakut enda meeli. Meid ootab ees Militaarseikluse 500m2 siseruum, kus saame võistelda tiimidena. Närvikõdi saab tunda ka kõige vastupidavam jõmm!

 

Meeleoluka reisipäeva lõpetame kaasahaarava viktoriiniga päeva jooksul kuuldu ja nähtu kohta ning seejärel suundumegi taas kooli juurde tagasi.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!

    Uus!