Elamused Elvas ja Valgas

2 päevane reis

Ülevaade:

× Bussireis

× Majutus Tartumaa Tervisespordikeskuses

× Hommikusöök majutuskohas

× Jõesuu vaatetorni külastus

× Elva, Valga ja Tõrva linnade külastused

× Elva seikluspark

× Keeglimäng ja lõunasöök Elva Keegel ja Restos

× Piirilinn Valga sõjamuuseumi programm: helikopteri sõidu simulaatori ja laserlahingu programm

× Helme lossivaremete ja koobaste külastus

× Lisategevused majutuskohas: ujumine, vibulaskmine, discgolf, lauatennis, jalkapiljard, rannavolle, korvpall, saun

× Lisategevused Valga VIKP muuseumis: ajaloo moodul-muuseumi külastamine, giiditeenus muuseumis, vibulaskmine, laskesimulaator, sõit sõjamasinaga KraZ, ronimissein

× Võimalik ette tellida lõunasöök teisele päevale

× Võimalik tellida õhtusöök majutuskohas

× Sobilik alates 5. klassist

× Kaasahaarav viktoriin reisi lõpus

 

Reisikirjeldus: 

 

Avastamist ja seiklusi täis kahepäevane klassireis viib õpilased Lõuna-Eestisse Elva, Valga ja Tõrva linnadesse seiklusparki, keeglit mängima, osa saama haaravast sõjamuuseumi programmist ja kandi tähtsaimatest vaatamisväärsustest.

 

Reis algab hommikul kooli eest, kust võtame suuna Elva linna. Esimese külastuse ja virgutuspeatusena on planeeritud Jõesuu vaatetorn, kus saame heita pilgu üle imekauni Võrtsjärve. Suundume looduskaunisse Elva linna, kus meid ootab ees Elva Keegel ja Resto külastus – kosutav lõunasöök ja põnev võistluslik keeglimäng. Keeglimäng on küllaltki eksklusiivne, sest Eestis kokku on avatud vaid kolm mängusaali, millest üks ongi Elva Keegel. Peale mõõduvõttu keeglis jalutame ilusa Arbi järve rannapromenaadil ning tutvume Elva keskväljakuga.

 

Päeva teises pooles suundume Elva seiklusparki, mille kolmel erineval seiklusrajal saab end proovile panna. Kustumatu elamuse jätab adrenaliinirohke õhusõit üle Verevi järve ja tagasi: kokku 800 meetrit vabalaskumist vee ja taeva vahel, mis on Baltikumi üks pikimaid.

 

Elamusterohke päev lõpeb looduskaunis majutuskohas, kus on võimalik palli mängida, ujuda ja kaaslastega kvaliteetaega veeta.

 

Teine päev algab kosutava hommikusöögiga, misjärel suundume Valga/Valka piirilinna. Seal ootab meid ees Valga sõjamuuseumi külastus äärmiselt põneva mitmetunnise programmiga, mille jooksul saab osa lennusimulatsioonist helikopteris MI-8 ning klassikaaslastega võistelda meeskondlikus laserlahingus, mis on adrenaliinirohke ja aktiivne, ent igati ohutu.

 

Tagasiteel külastame ka Tõrva linna – looduslähedast ja järvederohket linna Lõuna-Eestis, kus näeme vastvalminud uut keskväljakut ning võimalik on planeerida vaba aeg mõne järveranna külastuseks või lõunasöögi pidamiseks. Külastame Helme lossivaremeid ja uudistame ringi Helme koobastes, mida vanarahva seas ka Põrguks kutsutud on.

Võimalik on reisiprogrammi lisada mõni söögikord või lisategevus. Seiklusrohke klassireisi lõpetame teise päeva õhtupoolikul kooli juures.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!

    Uus!