Baltimaade kuurortlinnad: Pärnu, Jurmala ja Palanga

4 päevane reis

Ülevaade:

× Bussireis

× Majutus hommikusöögiga

× Pärnu linn ja Pärnu muuseumi külastus

× Jurmala linn ja Tarzani seikluspark

× Palanga

× Klaipeda vanalinn ja ekskursioon

× Ristimägi

× Viktoriin reisil saadud uute teadmiste kohta

× Soovi korral võimalik Tarzani seikluspark asendada Livu veepargi külastusega

 

Reisikirjeldus:

 

Neljapäevane reis Baltimaades on klassile ideaalne lõpureisiks, kus grupp saab lähemalt tutvuda kolme riigi kuurortlinnadega ning neid omavahel võrrelda. Reisi jooksul külastatakse meie enda armast Pärnut, naaberriigis Lätis kaunist Jurmalat ning Leedus Palangat ja Klaipedat ning suursugust Ristimäge.

 

 

Reisi esimesel päeval koguneme kooli ees ning seejärel sõidame suvepealinna Pärnusse. Grupp saab külastada Pärnu muuseumi püsinäitust ning loomulikult jalutada ka mere ääres, et näha miks just Pärnu on meie suvepealinn ja kuurortlinn.

 

 

Pärastlõunal võtame suuna järgmise kuurortlinna poole, milleks on 33 km pikkuse katkematu liivarannaga Jurmala. Jõuame Läti suvepealinna õhtul ning kui grupp on enda asjad majutuskohta ära pannud, siis on aeg teha tutvust Jurmala peatänava ja kauni mererannaga.

 

 

Teist päeva alustame tugeva hommikusöögiga, et õpilastel oleks energiat Tarzani seikluspargis puude latvade all seiklemiseks. Grupp saab veel nautida imekaunist mereranda ja peatänava melu ning seejärel jätkame oma reisi kuurortlinnade avastamisega ning võtame suuna Palanga poole.

 

 

Palangale jõudes majutume mugavas hotellis ning siis saame tutvuda Palanga peatänava, poole kilomeetri pikkuse muuli ja kauni liivarannaga. Õhtul saavad õpilased nautida vaba aega peatänaval või hotellis.

 

 

Kolmanda päeva hommikul sööme kõhud täis ning sõidame Klaipedasse. Klaipeda on Leedus suuruselt kolmas linn ning ainuke välismaaga ühendust pidav reisisadam. Saame kohaliku giidi juhendamisel tutvuda Klaipeda vanalinnaga ning kuulda palju põnevat selle kohta. Õhtul saab grupp taas nautida vaba aega Palanga peatänaval ja mere ääres.

 

 

Neljanda päeva hommikul alustame tagasisõitu Eesti poole. Teeme peatuse ka võimsa Ristimäe juures, kuhu on sadade aastate jooksul kokku toodud üle 200 000 risti. Tagasi kooli juurde jõuame õhtuks.

 

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!