Avastamata Tallinn

2 päevane reis

Ülevaade:

 

× Bussireis
× Majutus Tallinna kesklinnas
× Fotojaht Tallinna vanalinnas või Telliskivi Loomelinnakus
× Tallinna tähetorni külastus ja tähevaatlusprogramm
× Energia avastuskeskuse külastus
× Escape Room Factory põgenemistubade külastus
× Kaasahaarav viktoriin reisi lõpus
× Võimalik ette tellida söögikorrad
× Valik lisategevusi

Reisikirjeldus:

 

Kahepäevane Õpilasreiside programm viib noored pealinna, kus võtame ette nii õhtuse tähetorni kui Energia avastuskeskuse külastused, tutvume linnaga ja saame adrenaliinirohke elamuse põgenemistubade külastamisest. Tallinn on veidi ootamatu, kuid väga põnev kahepäevase reisi sihtkoht ning reis pealinna sobib ideaalselt ettevõtmiseks sõltumata aastaajast.

 

Reis algab kooli ees kogunemisega bussi, misjärel võtame suuna pealinna. Tallinn on meile nii lähedal, kuid ometi on ka seal veel palju avastada. Külastame Energia avastuskeskust, mis on endises Tallinna elektrijaamas tegutsev teaduskeskus. Keskuses on enam kui sada eksponaati, mis võimaldavad füüsikanähtusi turvaliselt ise uurida ja katsetada. Võimalik on vaadata ka 10 meetrise läbimõõduga poolsfäärilist kuppelplanetaariumi ning vaadata mõnd õpetlikku temaatilist lühi- või animafilmi (lisatasu eest, 1€/õpilane).

 

Peale keskuse külastamist avastame Tallinna vanalinna grupile sobival moel – võimalik on planeerida vaba aeg ja/või jalutuskäik/fotojaht reisisaatja juhendamisel. Orienteerumislaadne fotojaht on põnev viis, kuidas tutvuda vanalinna põhiliste vaatamisväärsustega ning seeläbi oma orienteerumisoskused proovile panna. Võimalik on vanalinna asemel viia läbi grafiti-teemaline fotojaht Telliskivis.

 

Peale vanalinnaga tutvumist võtame suuna Tallinna Tähetorni, kus meile on broneeritud 1,5-tunnine programm, mille jooksul tutvume taevas nähtuvaga nii loenguvormis kui ka päris tähevaatluses osaledes. Tähti ei pruugi näha, kui ilm juhtub olema pilvine, kuid põnevat tegevust Tähetornis leidub ikka.

 

Majutume Tallinna kesklinnas asuvas hotellis, mis teeb lihtsaks õhtuses Tallinnas mõnes mõnusas restoranis õhtustamise või niisama ringi jalutamise ja õhtuse linna nautimise.

 

Reisi teisel päeval sööme kosutava hommikusöögi ning teine päev viib meid Tallinna ägedaimasse
põgenemistuppa Escape Room Factory, kus noored saavad osaks ainulaadsest elamusest. Ülimenukaks osutunud põgenemistoas saavad klassikaaslased panna proovile oma pingetaluvuse, koolitarkuse ja loogika, et põgeneda vastavalt sisustatud teematoast enne, kui aeg tiksub nulli. Põgenemistubades saavad noored võtta mõõtu üksteisega ning lihvida oma koostööoskusi.

 

Lisatasu eest on võimalik ette tellida söögikorrad või mõni huvipakkuv lisategevus rikkaliku valiku seast Tallinnas. Reis lõpeb meeleoluka viktoriiniga kahe päeva jooksul kogetu ja õpitu kinnistamiseks, mille viib läbi Õpilasreiside reisisaatja.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!