Arvo Pärdi keskus ja Laulasmaa Spa

1 päevane reis

Ülevaade:

× Bussireis

× Keila juga

× Arvo Pärdi keskuse külastus

× Haridusprogramm “Teekond oma heli juurde”

× Laulasmaa Spa või Keila ujula külastus

× Võimalik ette tellida lõunasöök

 

Reisikirjeldus:

 

Ühepäevane klassireis viib seltskonna Laulasmaal asuvasse Arvo Pärdi keskusesse, kus saame lähemalt tutvuda Arvo Pärdi muusika ja tema mõttemaailmaga. Lisaks saame nautida vaadet  kaunile Keila joale ning mõnusalt sulistada ja saunatada Laulasmaa Spaas või Keila ujulas.

 

Reis algab hommikul kooli eest, kust võtame suuna Lääne-Harjumaale. Esimese külastusena ootab gruppi  6 meetri kõrgune ja 60-70 m laiune Keila juga, mis oma võimsuselt jääb alla ainult Narva ja Jägala jugadele. Teeme joa juures virgutava jalutuskäigu ning naudime mõnusat loodust ja veevulinat.

 

Pärast looduse helide kuulamist läheme Arvo Pärdi keskusesse, kus saame kuulata päris muusikat. Arvo Pärdi looming on väga tugevalt mõjutanud inimeste arusaamist muusikast ning aastatel 2012-2018 oli Arvo Pärt maailma kõige enam mängitud elav helilooja.

 

Keskuses saame osa haridusprogrammist “Teekond oma heli juurde”, kus tutvume erinevates ruumides ülevaatlikult Arvo Pärdi elu ja loominguga. Kuulame Arvo Pärdi teoseid ja vaatame tema käsikirju. Ühtlasi jälgime ka teose sündi esimestest ideedest kuni valmis teose ja selle esitamiseni ning mõtiskleme üheskoos heliloomingu ja kõlaotsingute üle. Võtame osa ka muusika saatel maalimise töötoast.

 

Kui oleme jõudnud Arvo Pärdi keskuse ja tema eluloo ja loominguga korralikult tutvuda, siis jääb üle veel lõõgastuda. Seda saame vastavalt soovile suurepäraselt teha kas Laulasmaa Spa´s või Keila ujulas. Laulasmaa vee- ja saunakeskuses on kuus erinevat basseini ja suur valik erinevaid saunu sauna austajatele. Keila veekeskus on avar ja valgusküllane, kus on kaks basseini ja õpilastele rõõmu pakkuv veetoru ning soome- ja aurusaun.

 

Veekeskuses veedame 2,5 tundi pärast mida alustame sõitu tagasi kooli juurde. Tee peal viib meie reisisaatja läbi lõbusa viktoriini, et välja selgitada, kui palju õpilastele Arvo Pärdi keskuse külastusest meelde jäi.

 

Kahe külastuse vahele on võimalik ette broneerida lõunasöök või saame anda õpilastele vaba aega poe külastuseks.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!