Anija mõisa jõuluetendus

1 päevane reis

Ülevaade:

× Bussireis

× Jõuluetendus Anija mõisas (1h)

× Jägala joa külastus

× Jõuluviktoriin

× Programm on sobilik 1.-3. klassidele

× Kuupäevadel 3.-9. detsember 2023

× Populaarsel programmil on kohtade arv piiratud ning huvi korral on vajalik kiire registreerimine!

 

Reisikirjeldus:

 

Jõulusäraga kaetud Anija mõis ootab 1.-3. klassi õpilasi osa saama teatrietendusest, kus leidub nalja ja naeru, jõuluimesid ja seiklust! Teatrielamuse teeb muinasjutuliseks elegantne mõisamiljöö ja looduslähedus.

 

Alustame reisipäeva kogunemisega kooli eest, misjärel ootab meid sõit Anija mõisa Harjumaal. Saame osa Anija mõisa peretütre Anna-Hedwigi seiklusi täis jõuluõhtust. Nagu igal aastal, ootab Anna ka sel aastal jõulude ajal külalisi. Sel aastal on aga Anna sõbral, päkapikk Metel, sootuks teised plaanid. Juhtuma hakkavad vägagi kummalised lood, kuid jõulude ajal imed just juhtuvadki… Seda, mis imed siis juhtuvad, näeme eksklusiivsel Anija jõulumaal, mis on broneerimiseks saadaval vaid üksikutel detsembrikuu päevadel.

 

Peale jõuluetendust külastame ka Jägala juga, mis on just talvel eriti ilus.

 

Jõulumeeleolu jätkub tagasisõidul bussis, mil reisisaatja viib grupi vahel läbi kaasahaarava jõuluteemalise viktoriini, mille tulemusena tunnustame Õpilasreiside suurimaid jõulufänne.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!