Aktiivne puhkus Ida-Virumaal

2 päevane reis

Ülevaade:

× Bussireis
× Eesti Kaevandusmuuseumi külastus
× Narva linnus
× Matk Ida-Virumaal
× Kuremäe klooster
× Majutus koos hommikusöögiga
× Kaasahaarav viktoriin reisipäeva lõpus
× Lisatasu eest: Rakvere linnuse külastus, söögikorrad, kaevurilõuna

 

Reisikirjeldus:

 

Ida-Virumaa on tükike unikaalset Eestit, mille avastamiseni pole veel paljud õpilased jõudnud, kuid siiski on see ideaalne paik huvitavaks ja mitmekesiseks puhkuseks. Linnaelule vaheldust pakkuv aktiivne klassireis Eesti idapoolsesse serva hõlmab endas adrenaliinirohket seiklust, põnevaid ajaloolisi vaatamisväärsusi ning võluvat loodust.

 

Esimesel päeval alustame sõitu kooli eest, suundudes Kohtla-Järve kaevandusparki, et maa-alustes käikudes tutvuda Eesti oluliseima tööstusega ja nüüdseks suletud kaevanduspargi inimeste lugudega. Soovi korral kinnitame keha korraliku kaevurilõunaga ning sõidame Narva linnusesse, mille aukartust äratav massiivsus rabab nii oma välimuse kui ajaloolise sisuga.

 

Päeva teises pooles sõidame majutuspaika, kus võtame ühiselt ette lühikese matka Eestimaa nurgakeses, mis on ristumispaigaks inimeste ja looduse huvidele – Ida-Virumaal asuvad üheaegselt suurim loodusressursse kasutav tööstus ja ka ainulaadsete liikide koduks olevad omapäraseimad metsad Eestimaal. Majutuskohas on võimalik klassiga ühiselt mõnusat aega veeta – mängida pallimänge, grillida.

 

Reisi teist päeva alustame kosutava hommikusöögiga, mille järel sõidame maalilisse Kuremäe kloostrisse – tänaseni üks ehedaimalt säilinud tõetruu klooster, kus elab tänaseni üle saja nunna ja noviitsi. Peale kloostri külastust ja õnnistatud allikavee joomist suundume soovi korral Rakverre ning saame osaks ajaloolisest muinasjutust, mis koorub lahti Rakvere linnuses. Pärastlõunal alustame sõitu tagasi ja lõpetame meeleoluka klassireisi kooli ees.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!