AHHAA teaduskeskus ja Tagurpidi Maja

1 päevane reis

Ülevaade:

× Tagurpidi Maja külastus Tartus
× AHHAA teaduskeskuse külastus
× Kaasahaarav viktoriin reisipäeva lõpus
× Ettetellitud lõunasöök või tunnine vaba aeg Tartu kesklinnas

 

 

Reisikirjeldus: 

 

Rohkelt avastamisrõõmu pakkuv ühepäevane reisiprogramm viib meid Tartusse, kus paneme proovile oma tajud ja teadmised, külastades AHHAA teaduskeskust ja Tagurpidi Maja.

 

Esmalt paneme oma tasakaalu proovile ainulaadses Tagurpidi Majas, kus ülemine korrus on alumine korrus, põrand on laeks ja lagi põrandaks ning kõik on sõna otseses mõttes pea peale pööratud. Mispidi see kõik siis tegelikult välja hakkab nägema, selgubki ägedas Tagurpidi Majas.

Reisipäeva teiseks osaks on AHHAA külastus – Baltikumi suurim teaduskeskus, kus 3000 ruutmeetril asuvaid käed-külge näituste uurimist jagub mitmeks tunniks. AHHAA üllatab külastajat ka pärast mitmekordset külastust ja seega pole karta, et õpilastel teaduse avastamisel igav hakkaks, sest lisaks püsinäitusele on ajutiste näituste saalis kokku pandud põnev vaatemäng kaasahaaravatel teemadel. Teadus on kõike muud kui haigutama ajav, kui seda tutvustada noortele läbi ahhaa-kogemuse!

 

Võimalik on ette broneerida lõunasöök või tunnine vaba aeg Tartu kesklinnas. Õpitu ja nähtu kinnistamiseks viib reisisaatja reisi lõpus läbi kaasahaarava viktoriini.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!