Aardejaht Käsmu kaptenite külas

1 päevane reis

Ülevaade:

× Lahemaa rahvuspark, Käsmu küla

× Seikluslik maastikumäng läbi tähtsamate Käsmu vaatamisväärsuste

× Sobilik 4.-12. klassidele

× Kohaldatav ka 1.-3. klassidele (vajalik broneerides teavitada)

 

Reisikirjeldus:

 

Kivise ranna ja metsa vahele rajatud Käsmus ootavad meid suured rändrahnud, kivikülvid ja valendavad kaptenite majad, mida õpime lähemalt tundma läbi seiklusliku maastikumängu. Aardejahi näol tutvume Käsmu tähtsamate vaatamisväärsustega ja arendame klassi koostööoskusi.

 

Päev algab hommikul kogunemisega kooli ees, misjärel võtame suuna Lahemaa rahvusparki Käsmu külla. Käsmu on tuntud põnevate meresõitjate lugude ja muinasjutulise ilme poolest, mida kõike õpime tundma mängulise aardejahi abil. Aardejahi käigus õpime muuhulgas kasutama kaarti ja saame teada, kuidas kasutada maastikul liikumisel kompassi. Põnevust lisab mängu võistluslik laad.

 

Võimalik on ette tellida ühine lõunasöök või pidada mõnus piknik kaunil rannal. Seikluslik päev kestab kokku umbes 6 tundi.

 

Aardejahi asemel on võimalik broneerida ka programm nimega Metsamõistatus, kus õpilased lähevad väikeste gruppidena rajale ja otsivad kaardi järgi peidetud küsimusi. Sarnaselt aardejahile on mängul ka võistluslik laad.

 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust kõrvalasuva vormi kaudu, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust – nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!